Inimesed

PALJU ÕNNE, PROUA PRESIDENT! Mida soovivad tuntud eestlased sünnipäevalapsele? (145)

Õhtuleht.ee, 30. detsember 2016 04:00
Kersti KaljulaidFoto: Stanislav Moškov

Täna on Eesti vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidi sünnipäev. Õhtuleht uuris tuntud eestlastelt, millised soovid ja mõtted nad oktoobris ametisse astunud presidendiproua sünnipäevakaardile kirja paneks. 

Maailmale antud ajast saame arvutada kokku meile määratud osa, mida mõõdame elatud aastatega. Soovin Sulle sünnipäevaks palju õnne, rohket Jumala õnnistust ja tervist. Olgu sinu eluteerada suurte käänakute ja konarusteta, et võiksid tunda oma teekonnast rõõmu, samuti inimestest, kellega koos sellel teel viibid. Varjaku Taeva inglid Sinu samme ja kogu eluteed! 

Esmalt sooviksin presidendile õnne. Teisalt soovitaksin tal jääda Kersti Kaljulaidiks. Selle all pean silmas, et vahel ametid kaotavad inimese. Aga meil on ju presidentidega vedanud – Arnold Rüütel on jäänud Arnold Rüütliks ja Toomas Hendrik Ilves on jäänud Toomas Hendrik Ilveseks. Ma loodan, et Kersti Kaljulaid jääb ka Kersti Kaljulaidiks. Ma arvan, et see soovitus on universaalne ja käib kõigi Eesti poliitikute kohta. Jõudu võiks ka talle soovida, sest meid ootavad ees küllaltki keerulised ajad. Ma arvan, et need ajad nõuavad presidendilt midagi rohkemat. President on rõhutanud sõna tähtsust – see on ju tema ainsaks vahendiks. Ma soovin talle jõudu, et täita need sõnad sisuga.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.12.2016
Millist kingitust sobiks ulatada presidendile?
30.12.2016
Milliste staaridega jagab president Kaljulaid sünnikuupäeva?
30.12.2016
Mida soovida presidendile sünnipäevaks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee