Inimesed

Kerli Kivilaan hülgas Põhja-Tallinna: nüüd on mul aega oma unistused ellu viia! 

Katharina Toomemets, 28. detsember 2016 04:00
UUED TUULED: Kerli Kivilaane aeg koos Põhja-Tallinna poistega (vasakult Jaanus Saks, Eric Kammiste, Meelik Samel, Risto Vürst, Robert Loigom ja Kaspar Raudkivi) on andnud talle suure lava- ja stuudio­kogemuse, kuid nüüd hakkab Kerli oma unistusi täide viima. Foto: Jake Farra

"Bänditegemisega on nii nagu suhtega – kui tunned, et see ei toimi tervikuna ja on ammendunud, tuleb see ära lõpetada," põhjendab lauljatar Kerli Kivilaan, miks ta on otsustanud lahkuda räpipundist Põhja-Tallinn.

Kolm aastat tagasi kurvastasid Põhja-Tallinna fännid, kui bändist lahkus naishääl Maia ­Vahtramäe. Siis korraldati uue laulja leidmiseks konkurss, mille pani kinni Kerli Kivilaan. Nüüd on ka Kerli otsustanud bändi seljataha jätta. "Ma olen südamest tänulik selle võimaluse eest. See bänd on andnud mulle tohutu lava- ja stuudiokogemuse ja toonud mu ümber palju toredaid inimesi. Ma lihtsalt tundsin, et on aeg ring kokku tõmmata," räägib ta.

Maia nimetas üheks oma lahkumise põhjuseks, et tema tervis ei pidanud suurele töökoormusele ja paljudele esinemistele vastu. Ka Kerli ei vaidle vastu, et populaarse bändi liikmete koormus on suur. "Tegemisi on palju ja nagu ikka – aega vähe. Küll aga pean ma tunnistama, et olen pigem seda tüüpi inimene, kes ei suuda eriti käed rüpes paigal istuda." Kerli ütleb, et muidugi on tal kahju bändist lahkuda, sest üheskoos on palju läbi tehtud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.10.2017
Maia Vahtramäe on otsustanud oma elu esimese sünnipäevapeo maha pidada väga trendikas kohas
13.03.2017
KUULA JA VAATA | Uuenenud koosseisuga ansambel Põhja-Tallinn ilmutas uue loo ja muusikavideo
12.03.2017
TERE TULEMAST TAGASI! Kaunis ja andekas Maia Vahtramäe on Põhja-Tallinnas tagasi!
24.12.2016
Kerli Kivilaan Põhja-Tallinnast lahkumisest: kui tunned, et see hakkab end ammendama, tuleb lõpetada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee