Tele

LUGEJAD "TEREVISIOONIST" PUUDUST EI TUNDNUD: ei vaatagi telerit! (37)

Televeeb, 27. detsember 2016 16:30
Foto: Siim Lõvi
27. detsembri hommik algas üle pika aja ETV ekraanil "Terevisioonita", ent suurem osa Õhtulehe lugejatest väidab, et saatest puudust ei tuntud – nad isegi ei vaata telerit.

Küsitlusele "kuidas elasid üle hommiku "Terevisioonita"?" vastas kokku 224 inimest, kellest 36 protsendi sõnul on neil hommikul teha muudki kui telerit vaadata.

Hommikuse telesaate järgi on enda tegemisi seadnud üks osa inimesi, kelle väitel tundsid nad pigem puudust sellest, et teleekraani nurgas puudus kellaaeg.

Ühtlasi väitis küllaltki suur protsent – 18 – inimesi, et nad ei elanudki tänast hommikut üle.

"Olen harjunud hommikuti vaatama. Läks aega, enne kui lõplikult aru sain, et täna hommikul polegi," kirjutab üks lugeja, kellele sekundeerib teine: "Ma küll tundsin puudust, uudistest kohvi kõrvale. Ja Urmas Vainost on ka kahju … nii rõõmsameelne hommikuti."

"Terevisioon" alustab koos uue saatejuhi Eero Reinuga juba 9. jaanuari hommikul. Senine saatejuht Urmas Vaino suundub juhtima ETV meelelahutustoimetust.

Samal teemal

04.01.2017
Urmas Vaino: kui keegi jätab saatesse tulemata, annab see paraja adrenaliinilataka
16.12.2016
"TEREVISIOONI" UUS SAATEJUHT EERO REINU: "Kujutan ette, mida see töö tähendab, kui palju ta endale päevast ja isiklikust elust napsab."