Saund

Tapetud lauljatari pere nõuab kontserdimajalt hiigelhüvitist (3)

Õhtuleht.ee, 22. detsember 2016, 09:00
Tina Grimmie, mother of musician Christina Grimmie, is comforted by her husband Bud as Tina speaks during a memorial service held for the singer at Fellowship Alliance Chapel in Medford Tina Grimmie, mother of musician Christina Grimmie, is comforted by her husband Bud as Tina speaks during a memorial service held for the singer at Fellowship Alliance Chapel in Medford, New Jersey, U.S. June 17, 2016. REUTERS/Chris LaChall/Courier-Post/Pool TPX IMAGES OF THE DAY Foto: POOL
2014. aastal USA lauljate televõistlusel „The Voice“ kolmandaks jäänud Christina Grimmie (22) mõrvati jõhkralt 10. juunil Orlandos Plaza Live’i kontserdimajas, kui ta esinemise järel fännidega kohtus ja autogramme jagas.

Christinale tundmatu Kevin Loibl tulistas staari ning too suri hiljem haiglas. Kahe tulirelvaga ja jahinoaga varustatud Loibl tulistas pärast veretööd endale kuuli pähe ja suri.

Nüüd on Grimmie omaksed alustanud kohtulahingut kontserdimaja AEG Live vastu, kirjutab New York Post. Christina vanemad Tina ja Albert ning vend Marcus väidavad, et lauljatari surmani viisid puudulikud turvameetmed.

Kuna Grimmie pidas oma peret üleval ning oli venna oma mänedžeriks palganud, nõuavad tema omaksed kontserdihoone omanikelt kogu raha, mida staar oleks oma elu jooksul teeninud. Lisaks nõuavad hagejad haigla- ja matusekulude katmist ning valuraha oma üleelamiste eest.

Samal teemal

4. september 2018, 11:00
Tapetud lauljatari ema suri kaks aastat pärast tütre surma vähki
10. jaanuar 2017, 20:17
Brüsseli ja Pariisi terrorirünnakute ohvrite pered kaebasid Twitteri kohtusse
27. juuli 2016, 12:53
ÜLLATUS! Christina Grimmie'l ilmub postuumselt 4 muusikavideot
26. juuli 2016, 11:10
Selgus 22aastase USA lauljatari surma põhjus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee