Inimesed

Erika Salumäe tütar Sirli sai Tais emaks? 

Katharina Toomemets, 21. detsember 2016 04:00
KIHLUMISPÄEV: Sirli ja Gowri kihlusid aprillis. Noored osalesid õnnepalees peetud pulmarõivaste moešõul, mille järel Gowri Sirli kätt palus. Foto: Stanislav Moškov

"Happy Birthday Neytiri!" kirjutas eile oma Facebooki lehel Grandide peretütar Erika Raji Uustalu, andes mõista, et tema vend – perepoeg Gowri – ja venna kallim, olümpiavõitja Erika Salumäe tütar Sirli, on saanud lapsevanemateks: postituse tõlge võiks ju olla "Head sünnipäeva Neytiri!" Kas selle põhjal võib tõesti arvata, et Tais nägi ilmavalgust pere värskeim liige?

Sel aastal on eestlased saanud kaasa elada olümpiavõitja Erika Salumäe tütre Sirli ja tema kaasa Gowri Grand Uustalu tormilisele eraelule – aprillis nad kihlusid, siis tuli uudis lapseootusest ja kiirest peeti pulmadki.

Seni on Grandide pereema Gerli sõpru-tuttavaid (aga ka Eesti avalikkust) oma Facebooki konto kaudu kõige perekonnas toimuvaga tavaliselt kursis hoidnud. Sama teevad Sirli ja Gowri videoblogis, mida nad Youtube’is peavad. Senistest postitustest võib välja lugeda nii mõnegi viite lapse sünni kohta neil päevil, aastalõpu eel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.02.2017
"Õnnistatud sai Neytiri, Gowri ja Shanti liit ja kogu meie perekond!"
04.01.2017
ERIKA SALUMÄE TÜTRE TORMILINE SÜNNITUS: sõit ühest haiglast teise ja ootamatu keisrilõige
02.01.2017
Erika Salumäe tütre ämmale meenus ta pisipoja surm
06.12.2016
Perekond väike, aga suur skandaal: Grandide dünastia kaebas Evelin Ilvese jutusaate Pressinõukogusse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee