Inimesed

David Vseviov: "Olen saanud kuulajatelt ka väga kummalisi kirju, et miks ma olen Stalinit kiitnud." (15)

Jaanus Kulli, 19. detsember 2016, 04:00
KULDNE RAADIOHÄÄL: "Müstiline Venemaa" püsib juba aastaid Vikerraadio kolme kõige populaarsema saate hulgas ja mis veelgi olulisem – kuulajad on valinud "Müstilise Venemaa" aastaid ka Vikerraadio parimaks saateks. Laupäeval pälvis ligi kakskümmend aastat saadet teinud David Vseviov raadio- ja teleajakirjanike kõrgeima tunnustuse – kuldmikrofoni.Foto: Toomas Tatar

Ajaloolane David Vseviov on kõige populaarsem õppejõud nii Eesti Kunstiakadeemias, kus ta loeb tudengitele Babüloonia ajalugu, kui ka raadiokuulajate seas. "Müstiline Venemaa" püsib juba aastaid oma 70 000 ringis kuulajaga Vikerraadio kolme kõige populaarsema saate hulgas ja mis veelgi olulisem – kuulajad on valinud "Müstilise Venemaa" aastaid ka Vikerraadio parimaks saateks.

Laupäeval, Eesti Ringhäälingu 90. sünnipäeva eelõhtul sai raadiohääl ja õppejõud, keda on nimetatud ka arvamusliidriks ja üheks Eesti mõjukamaks inimeseks, väärilise tunnustuse – David Vseviovi pärjati kuldmikrofoniga, mida antakse raadio- ja teleajakirjanikele väljapaistvate saavutuste eest. 

"Müstiline Venemaa" on vähemalt raadiokuulajale justkui osa teie elust. Kui teised lähevad pühapäeval kirikusse, siis teie raadiosse? 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

5. jaanuar 2018, 00:01
DAVID VSEVIOV: „Faktidest olulisem on nende tõlgendamine – mis inimesega juhtub, kui ta saab piiramatu võimu?“
4. märts 2017, 04:00
Sotsioloogid: Stalin on Venemaal tagasi
17. detsember 2016, 20:58
ERRis jagati aastapreemiaid
25. november 2016, 14:54
Pühapäeval läheb eetrisse populaarse "Müstilise Venemaa" 700. saade

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee