Inimesed

Kassnaine lõi kallimale käärid rindu ja valas kuuma vaha näkku (21)

Triin Tael, 13. detsember 2016 04:00
FRANKENSTEINI PRUUT: 1978. aastal USA miljonäri Alec Wildensteiniga abielludes New Yorgi koorekihi hulka tõusnud Jocelyni kutsutakse arvukate ilulõikuste tõttu Kassnaiseks ja Frankensteini pruudiks.Foto: Vida Press
New Yorgi seltskonnadaami Jocelyn Wildensteini kutsutakse ilulõikustes moondunud näo tõttu Kassnaiseks. Kuid prominent pole hirmuäratav üksnes oma välimuse poolest. 76aastasest Jocelynist tunduvalt noorem elukaaslane langes sel teisipäeval verise rünnaku ohvriks.

Daily Maili teatel süüdistatakse Jocelyn Wildensteini, kelle sünniaastaks on väidetud nii 1940 kui ka 1955, 49aastase Lloyd Kleini vigastamises. Kurikuulus New Yorgi seltskonnadaam oli moebrändi loojast kallimale kaks korda käärid rindu löönud, talle kuuma vaha näkku kallanud ja näo oma pikkade küüntega veriseks äestanud. Lehe andmeil lükkas Kanada päritolu moemogul, kelle klientide hulka kuuluvad Nicki Minaj, Pink ja "Dünastia" täht Joan Collins, Jocelyni garderoobi, et too ei saaks talle rohkem viga teha ja kutsus politsei. Arvukate ilulõikuste poolest tuntud Wildenstein sai ametliku süüdistuse. Enne kui naine kohtust naasis, oli tema peigmees Trump World Toweris asuvast viie miljoni dollarilisest luksusapartemendist vehkat teinud. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.02.2015
Kassnaine osutus biseksuaaliks
13.10.2012
Kuulsused ja iluopid: kes, kuhu ja mida on lasknud süstida, lisada, kohendada?!
07.00.2012
Kiisunäo needus: miks kuulsad daamid ühte nägu lähevad?
09.08.2009
Ilukirurgiasõltlased Hollywoodis