Inimesed

Niinemets: tahtsin teha rolli, kus olla lapsesuu (7)

Õhtuleht.ee, 9. detsember 2016 04:00
AJAB NÄRVI KÜLL: Ka Tõnis Niinemetsa tegelaskuju, poisiklutt Kevin-Christian, teab, mismoodi maailmas asjad käivad, ainult et ta ei ole päris hästi aru saanud, et kõiki asju korraga ei saa. Foto: Erlend Staub

"Üks mu "fänn" kirjutab pidevalt, et miks seda vastikut väikest poissi kogu aeg ekraanile lastakse," ütleb Tõnis Niinemets. Hüperaktiivset väänkaela kehastav näitleja tõdeb ka ise: sellist poega küll ei tahaks. "Aga ühel hetkel on ta paratamatult kodus olemas."

Kevin-Christian oma kärsituse, püsimatuse ning äkiliste nutimaailma ärakadumistega on Tõnise sõnul väheke utreeritud versioon tavalisest tänapäevalapsest. "Ta on infotehnoloogia-ühiskonna produkt, kes on kaotamas sidet reaalsusega ning elab interneti- ja fantaasiamaailmas."

Nagu Reet Pullil, ei ole ka Kevin-Christianil prototüüpi. "Ma teadsin, et tahan teha väikest poissi, kes saab rääkida lapsesuu-ei-valeta-positsioonilt – ausalt ja kohati julmalt," räägib Tõnis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.11.2016
FOTOD JA VIDEOD | Eesti uueks komöödiastaariks krooniti Saare naine Reet Pull
08.11.2016
VIDEOD | Reet Pull või Kevin-Christian: kellest saab Eesti komöödiastaar?
01.11.2016
PILDID JA VIDEOD | "Suurest komöödiaõhtust" langes välja Karbi-Barbi, finaalis on vastamisi Reet Pull ja Kevin-Christian!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee