Inimesed

Kadi Toom: olen viimastel aastatel laulnud vähe, sest kasvatan tütart (14)

Katharina Toomemets, 7. detsember 2016 04:00
TÄISKOHAGA EMA: Lauljatar Kadi Toom pole tükk aega suure avalikkuse ees laulnud. Mõni aeg tagasi andis ta välja uue loo. Kadi ütleb, et ta on praegu lihtsalt täiskohaga ema.Foto: Anneli Kardin

Miks küll pole viimastel aastatel olnud kuulda laulmas Kadi Toomi, kes sai omal ajal tuule tiibu telekonkurssidelt "Kaks takti ette" ja "Eurolaulul"? "Ilmselt on üks põhjus, et kui ei tellita, siis ei tule midagi. Lisaks väike laiskus ja muidugi võtab laps põhilise aja. Kui oled täiskohaga ema, siis tegelikult ei saa ju öelda, et oled laisk," põhjendab Kadi.

Lauljatar (34) üllatas muusikasõpru mõni aeg tagasi, kui tuli välja uue looga "Teoorias". Loo autoriteks on Toomas Leis ja Tuuli Velling. Toomas võttis Kadiga ühendust ja pakkus talle laulu, Kadi võttis selle hea meelega vastu. "Lugu räägib seisust, kus naine väga tahab suhet, aga mees põgeneb, sest tundub, et miski ei toimi," võtab Kadi pala sõnumi kokku. "Teooriad ei aita ja lased parem tunnetel minna ning mõtled: eks näis, mis saab."

Kadi lisab, et siiski päris kadunud ta muusikamaastikult viimastel aastatel pole olnud. Näiteks paar aastat tagasi ilmusid juhendatud meditatsioonide ehk meelerännakute plaadid, kus ta elukaaslase, heli­looja Glen Pilvrega (47) kaasa lõi. "Need ei saanud lihtsalt nii palju tähelepanu." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.12.2017
KUULA JA VAATA: Kadi Toom andis bändiga välja ühiskonna kitsaskohtadest rääkiva loo ja muusikavideo
24.10.2016
KUULA! Kadi Toom avaldas uue loo "Teoorias"
06.04.2011
Kadi Toom: minu söögikohas pakutakse hingetoitu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee