Inimesed

Ott Aardam: "Oma elu elad sa lõppude lõpuks ikkagi ise, ka valikud teed ise ja kedagi teist peale enda süüdistada ei saa." (9)

Aigi Viira, 19. november 2016 04:00
IDÜLL TEATRIMAJA TAGA: «Meil ei ole kabinetis aknaid. Kui on vaja telefoniga rääkida ja on näha, et tuleb pikem jutt, siis ma tulen ikkagi tavaliselt õue,» tunnistab Ott Aardam. «Ma ikka aeg-ajalt käin siin. Olenemata ilmast.»Foto: Aldo Luud

"Eks see telesarja "Õnne 13" Jaanuse roll käib mul kogu aeg kaasas," muheleb Ott Aardam. Ugala teatri loominguline juht. Näitleja. Lavastaja. Näitekirjanik. Ning laupäevaõhtusele telepublikule Jaanus Peterson. "Alles eilegi üks noormees hõiskas mulle: tere, Ott! Hetkeks mõtlesin, kes see mind niimoodi teretab. Ehk vana tuttav? Ei olnud, kuigi ta kõnetas mind mu enda nime pidi, mitte Jaanusena."

Nii markantseid kogemusi, nagu Luule Komissarovil või Helgi Sallol, keda vaatajaskond kipub Morna linna Laine või Almana kohtlema ning lõbusad topsivennad enda sekka kutsuma, Otil ei ole.

"Seda on aga küll, et inimestel läheb teinekord sassi: nad näevad seriaalist tuttavat inimest, aga nad ei saa aru, et tegu on sarjategelasega ja ajavad selle tuttava segi mõne oma sugulasega," muigab Ott. "Segadusi ikka tekib. Kunagi aastaid tagasi rongis on mu kõrvale istutud ja küsitud, miks ma enam külla ei tule.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.01.2016
Ott Aardami ja Laura Petersoni pere saab täiendust
14.04.2014
Ott Aardamist saab Ugala loominguline juht
20.09.2013
Palju õnne! Ott Aardam ja Laura Peterson saavad teise lapse
12.04.2012
Kursusevennad Aardam ja Kuntsel astuvad suvel isastaatusse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee