Inimesed

Tomi Rahula: abikaasa kingitud vehklemistund võttis mu sõnatuks! (1)

Katharina Toomemets, 18. november 2016 04:00
ÄGE KOGEMUS: (vasakult) Anni Rahula, Irina Embrich ja Tomi Rahula kohtusid treeningusaalis, et Anni ja Tomi saaksid vehklemisest maigu suhu. Lõpus võtsid abikaasad Anni ja Tomi ka omavahel mõõtu ning juubilar Tomi võitis. Foto: Erakogu

"Kõige keerulisem oli ühel ajal kõike korraga teha – ise liikuda, jälgida vastast ja tema liikumist ning samal ajal tuli veel ka torgata või ennast kaitsta," räägib muusik Tomi Rahula, kes esimest korda elus vehklemist proovis.

Muusik Tomi Rahula tähistas 3. novembril juubelit – ta sai 40aastaseks. Selle puhul tuli tema abikaasa Anni lagedale täiesti erakordse kingiideega: nimelt kinkis ta mehele sünnipäevaks võimaluse ristata mõõgad epeevehklemise maailmameistrivõistluste hõbemedalisti ning Euroopa meistri Irina Embrichiga.

"Anni võttis temaga ühendust ja nii mul see võimalus avaneski," räägib Tomi. "Eks me oleme teineteist juba igasuguste asjadega üllatanud ning vehklemine on meil kodus juba mõnda aega jutuks olnud," räägib Tomi, kuidas Anni peas ideepoeg arenema hakkas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.09.2016
Anni Rahula: võtsime Tomiga koera ja kolime peagi linnast ära maale
08.07.2016
ANNI RAHULA JALGPALLIST JA NAISTEST: üks naine teadis ja kisas vaid Ronaldo nime

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee