Inimesed

JÜRI RATASE LAPSEPÕLVESÕBER: "Ma arvasin juba siis, et ta jõuab kaugele." (58)

Sirje Rattus, 17. november 2016 04:00
Jüri Ratas ja Fred RandverFoto: Priit Simson

"Jüri pühendub eesmärgile täielikult," ütleb Jüri Ratase lapsepõlvesõber Fred Randver. Teisedki sõbrad iseloomustavad teda kui meeletu töövõimega inimest, kes jõuab päevas teha rohkem, kui 24 tunnigagi näib võimalik olevat. 

Tulevase peaministri lähedased sõbrad kinnitavad, et Jüri Ratas on eesmärgi nimel valmis enneolematuid pingutusi tegema. "Jüri ei ole mugavustsooniinimene," märgib tulevase peaministri lapsepõlvesõber, Eesti Curlingu Liidu president Fred Randver. Meeste sõprus on kestnud enam kui veerandsada aastat, ajast, kui nad umbes kümneaastastena hakkasid koos kossutrennis käima. "Ma arvasin juba siis, et ta jõuab kaugele," ütleb Randver. Ta meenutab, kuidas nad poisikestena unistasid NBA-karjäärist ja käisid veel pärast trennigi Männiku staadionil lisaringe jooksmas. "Jüri pühendub eesmärgile täielikult. Ja kuigi me kumbki ei olnud korvpallis väga andekad, murdsime tööga mõlemad Eesti noorte korvpallikoondisesse." Meeletu töövõime on see, mida teisedki lähemad sõbrad-tuttavad Ratase puhul esimese asjana rõhutavad. 

Käis öösel läbi kõige hullemadki kodutute urkad 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.11.2018
Jüri Ratase abikaasa meenutab rasket aega: kannad uut elu ja äkki pead leppima olu­korraga, et su emal on haigus, mis ühelegi ravile ei allu
17.11.2016
"Rõivas aitas mulle hambad suhu, ega Ratas kehvem mees ole!"
15.11.2016
Jakko Väli | Jüri Ratas peab säilitama Keskerakonna ainuvõimu Tallinnas
14.11.2016
Juhtkiri | Jüri Ratase juhtimisel uueks põhjamaaks!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee