Inimesed

Evelyn Sepp: kukkusin enne tantsusaate otse-eetrit kurnatuse tõttu kokku (16)

Katharina Toomemets, 17. november 2016 04:00
SUUR KOORMUS: Evelyn Sepp ütleb, et jälgis tantsimist juba enne saates "Tantsud tähtedega" osalemist ja teeb seda siiani. Kuigi talle meeldib see ala väga, kurnas saates osalemine ta tõeliselt ära – Evelyn kaotas kehakaalust umbes 12 kilo ja kukkus enne otsesaadet lausa kokku.Foto: Teet Malsroos

Endine poliitik Evelyn Sepp on üks neist õnnetutest, kel tuli kunagi menusaate "Tantsud tähtedega" hooaja jooksul tervisest lõivu võtta: aastal 2008 tantsusaate kolmandas hooajas tantsinud Sepp oli nii kurnatud, et veetis enne üht otsesaadet paar tundi lausa kiirabibussis, kus teda tilgutitega turgutati. 

"Mu enesetunne oli kohutavalt halb, olukord oli kõigile ülimalt närviline ja keeruline," meenutab ekspoliitik Evelyn Sepp kõige hullemat episoodi saate ajast. "Kukkusin enne saadet kurnatuse tõttu kokku ja olin kaua aega tilgutite all."

Parameedikud kuuluvad sellistes saadetes alati põhimeeskonda, seega oli abi kohe kõrvalt võtta. Evelyn sõnab, et ei tahtnud saatetiimi ega partner Marko Kiigajaani sellega alt vedada, et jätab saates tantsimata ja läks siiski tantsupõrandale.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.02.2017
Evelyn Sepp: Savisaar ei usalda mitte kedagi, pole eal usaldanud
07.01.2017
ÕHTULEHE GALERII | Vaata, kes on aastate jooksul saate "Tantsud tähtedega" tantsupõrandal jalga keerutanud!
06.01.2017
Teleekraanile naaseb "Tantsud tähtedega"!
12.11.2016
Kümme aastat esimesest saatest "Tantsud tähtedega". Mart Sander magas lava all pohmelli välja, esimene võitja Mikk Saar tantsib veel vaid sõprade seltskonnas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee