Tele

TV3 VIDEO | Kunstnik Neeme Lall: Putin ei ole saatan! Ehk milliseid vandenõuteooriaid usuvad eestlased? (4)

Toimetas Keit Paju, 15. november 2016 16:14
Kunstnik Neeme Lall väisas samuti David Icke'i loengut ning rääkis, et tema arust on kõige fataalsema taustaga on saatana produtseerimine naaberriigi liidrist Putinist.Foto: kuvatõmmis videost
Möödunud nädalavahetusel käis külastas Eestit vandenõuteoreetik David Icke, kes Tondiraba Jäähallis publikule loengut pidas. Üritust väisas ka “Kuuuurija”, kes uuris, milliseid vandenõuteooriaid usuvad eestlased.

Icke’i loengut maailmakorra, reptiilide ja muude vandenõuteooriate kohta käis kuulamas üle 1000 eestlase. Katrin Lust uuris, milliseid vandenõuteeoriaid usuvad need inimesed, kes Icke’i 40 euro eest kuulama tulid. 

Teine üritusel osaleja Annika usub, et NATO tankide Eestisse toomine on väär. “See, et Eestisse tuuakse NATO tanke ainult õrritab Venemaad ja seab meid suuremasse ohtu,” ütles ta. Samal meelel oli ka Kuldar. “Nii seda sõda luuaksegi. Ei olnud siin varem tanke, ei NATO ega Vene omasid, nüüd tuuakse NATO tangid, võib-olla tulevad ka Vene tangid,” rääkis ta. 

Ka kunstnik Neeme Lall rääkis, et hakkas paarkümmend aastat tagasi tajuma, et me elame illusoorses maailmas. Ka tema ei näe idanaabri liidris ohtu “Kõige fataalsema taustaga on saatana produtseerimine naaberriigi liidrist Putinist ja see on võtnud juba globaalsed mõõtmed. See on illusioon,” ütles ta.

Mida rääkisid ülejäänud David Icke’i loengu külastajad, vaata videost!

Samal teemal

03.01.2017
Linn tõstab kunstnik Neeme Lalli lõplikult vanalinna korterist välja