Inimesed

Arbo Tammiksaar: vaatan ennast vahel kõrvalt ja imestan – issand, täpselt nagu minu isa või ema! (84)

Rainer Kerge, 12. november 2016 04:00
AUSTRAALIAS: «600 meetrit üle ümbritseva kõrbe pinna kõrgub imeline Blackdown Tablelandi platoo, millel voolavad jõed ja kohisevad kosed,» dikteerib Arbo fotoallkirja. «Ühe sellise ääres peavad porganditega piknikku Kristjan, Andres ja Arbo. Tuuli on ilmselt kaamera taga, sest vaevalt, et varaan pilti tegi.»Foto: Tuuli Roosma

"Hingehariduselt on Tuuli minust kõvasti üle – kuulan sageli, kuidas ta midagi lastele seletab või õpetab ning langetan sisimas pea tema tarkuse ees. Väliselt aga teen muidugi suu ettevaatamatult lahti ja hakkan midagi õiendama või parandama ja rikun jälle kõik ära," analüüsib Arbo Tammiksaar. Tema ja Tuuli Roosma kaksikud poisid Andres ja Kristjan on tuttavad telepäevikutest "Meie aasta Siberis", "Meie aasta Hiinas" ja "Meie aasta Austraalias."

Oled sa pigem kanaisa? Hakkad kiiresti muretsema, kui ei tea täpselt, kus tüübid parajasti on ja mis pahandus käsil?

Mida aeg edasi, mida suuremaks lapsed kasvavad, seda vähem ma muretsen. Ilmselt saabub aeg, kui taas rohkem muretsema hakata, poiste teismeeaga, kuid siis peaks muretsemise määr juba suuresti sõltuma sellest, milliseid väärtusi oleme osanud oma lastele sisendada ja kui palju nad meid usaldavad.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.10.2016
Tuuli Roosma sattus Austraalias mitmel korral surmasuhu
15.09.2016
VIDEO JA FOTOD | Tuuli Roosma pere seiklus Austraalias alustab: "Lapsed olid meil kaks täiskasvanut kaasas."
31.08.2016
Tuuli Roosma seikleb perega tänavu Austraalias

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee