Tele

"Roaldi nädal“ avab spordihulluse varjatud tahke (7)

Õhtuleht.ee, 11. november 2016, 19:58
"Roaldi nädal"Foto: Kuvatõmmis / Kanal 2
Roald Johannson veetis nädala tõeliste spordifanaatikute seltsis, et aru saada, miks on seni mugavat elu elanud täiseas inimesed hakanud ühtäkki tõsist trenni tegema. Tänane saade "Roaldi nädal“ avab ukse maailma, kuhu kuuluvad maratonid, jõusaalid ja tundidepikkused jalgrattasõidud.

Mis juhtub, kui mugavad ja ülekaalulised inimesed, kes seni vedelesid rohkem tugitoolis, pööravad korraga elus uue lehekülje? Tänane "Roaldi nädal“ toob Kanal 2 ekraanile endised nalja- ja napsumehed, kes senise meelelahutuse on asendanud spordiga. Nüüd jooksevad nad nädalas mitmekümneid kilomeetreid või sõidavad rattaga tunde mööda maanteed. Muhe ja elujaatav reportaaž tutvustab aga ka naisi, kes enda jaoks avastanud jõusaali ning fitnessi.Milline näeb välja nende spordifanaatikute argipäev? Mida nad söövad ja millele raha kulutavad? Miks nad seda teevad ja kuidas suhtuvad uude elustiili nende lähedased?  

"Roaldi nädal“ käib tänase saate peategelastega kaasas nii spordisaalis kui ka kodus ning kohvikus ning avastab, et sportliku eluviisiga kaasnev on ühelt poolt küll väga positiivne, aga ka paras väljakutse.

"Roaldi nädal“ on Kanal 2 ekraanil täna kell 20:30, kohe pärast "Kuldvillakut“.

Samal teemal

16. märts 2018, 13:50
„Roaldi nädal“ jahmatab valusate pihtimustega
26. mai 2017, 14:54
Roald Johannson annab aru: mis on saanud tema saates esinenud inimestest?
15. november 2016, 19:12
SOOVITUS: Kui tihti peaksime enda jooksujalatseid vahetama?
7. november 2016, 15:04
Lasnamäel elav eestlanna: tegelikult on siin väga turvaline elada!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee