VIIMANE VÕMM: Mikk Kotkas (Üllar Saaremäe) ning tema noor kolleeg ja arvatav poeg Paul Õunap (Karl Robert Saaremäe). Foto: Marko Mumm
Jaanus Kulli 11. november 2016 04:00
Näitleja Üllar Saaremäe ametivennast poeg jagab isaga peagu kõiki saladusi.

Näitleja Üllar Saaremäe ametivennast poeg jagab isaga peagu kõiki saladusi.

"Isa pidi 1995. aasta vabariigi sünnipäeval Rakverre sõitma, aga mina ei tahtnud emaga kahekesi jääda. Nii tormasingi jonnides peaga vastu uksepiita, millest mul on tänini otsaees pisarakujuline arm. Hiljem olen jooksnud endal traadi ninna ja veel pea ees igasugustesse situatsioonidesse. Kõik nad on kuidagi seotud isaga," muigab Karl Robert Saaremäe, näitleja ja Rakvere teatri kunstilise juhi Üllar Saaremäe poeg.

Kevadel Tartu ülikooli Viljandi kultuuriakadeemiat lõpetav Karl Robert (24) on naistemagnet. Ent Robertile – nagu teda kutsuvad isa Üllar (46) ja sõbrad – on antud peale välimuse ja pikkuse, mida on täpselt 195 sentimeetrit, ka loomupärane sarm. Pluss korralik lastetuba, mille taga on isa Üllar ja ema Tiina Mälberg (46).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

Hm 11. november 2016 22:36
Isa ja poeg on küll välimuselt päris erinevad, aga mõlemad vägagi atraktiivsed.
julgeolek... 11. november 2016 15:04
huvitav,kust see jargmine eesti rahva hulka saabub uus vomm. loodan, et suudame ara hoda yllatussi. aga ega seda saaremaed tae,keda ta jargmine kord meeskonda haarab. igal juhul vaga tubli meeskod. huhkige aga edasi..kuule,viimahe vomm,pane sellele siberi vommile moistus pahe.kaigu rohkem ohtlikke situatsiine lahendamas. selle asemel et lylpida igal vaba hetkel tasside kaupa kohvi sisse.habi.r.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS