Mirtel Pohla karakter Vana Toomas.Foto: Kanal 2
Keit Paju 10. november 2016 22:11
Tänases tähtede heitluses mängiti telemängu "Me ärmastame Eestit". Stuudiopubliku hääletuse tulemusel langes võistlusest välja Mirtel Pohla karakter Vana Toomas.

Tuleproovis oli ülesandeks keha-alias, kus näitlejad pidid üksteisele kehakeele abil väljendeid seletama. Kõige andekamalt tegi pantomiimi Juss, kes tuleproovi võitis.

Üllatuskülalisena lõi kaasa Reet Linna, kes koos Mart Müürisepaga räppareid parodeerivas sketšis laulis ja räppis.

Foto: Erlend Staub

Tähtede heitluses mängiti mängu “Me ärmastame Eestit”, saatejuhiks oli Tiit Suka poolt mängitud Ines. Mängimas olid kaks tiimi, esimesse tiimi kuulusid komöödia- ja möllumutt Reet Pull, Vladimir Puhh ja Kaupo-Peep, teise Vana Toomas, kes siiani alkoholiprobleemide käes vaevles, Karbi Barbi ja Kevin-Christian.

undefined Foto: Erlend Staub

Mängu külastas ka tulnukaks kehastunud munitsipaalpolitseinik Kukeke (Merle Palmiste), kes Reet Pullile häid uudiseid tõi, nimelt tema lehm poegis Pelgulinna sünnitusmajas.

Stuudiopubliku hääletuse tulemusel langes välja seekord Mirtel Pohla mängitud karakter Vana Toomas. Eelmisel nädalal langes võistlustulest välja Merle Palmiste karakter Dr. Halpanen.

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

Me Ärmastame Eestit 11. november 2016 23:04
Kust neid nalju ikka võetakse kui elust enesest poliitika mõjutab meie elu ja kust siis nalja võtta kui poliitikast Me Ärmastame eestit oli sihikindel lask Ärmastamisele, sest sellised naljad lähevad peale.
Mis siina maailma müüb on surm, seks ja poliitika.
ohjah 11. november 2016 11:30
kas selle saate osalejad saavad palka ka? täiesti mõttetu jama, nalja pole, milleks selline saade? labane
Väga hea, 11. november 2016 12:23
teda ei ole kusagil hea vaadata.Jube saade,kas muud töesti ei ole näidata kui täiskasvanute lollitamist.Nei lolli saateid on veel,ei tea pealkirjugi,sest ei vaata.Kas töesti kellelegi meeldivad, täitsa ajuvabad.Aja ja raha raiskamine.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS