Inimesed

Vandenõuteoreetik: tehisintellekt hakkab kujundama inimese aju (2)

Sirje Rattus, 10. november 2016 04:00
KASVATATAKSE MARIONETIKS: David Icke’i sõnul hakatakse inimest „programmeerima“ alates sünnihetkest. „Lapse kujunemisaastatel tuleb igast võimalikust allikast „tarkusi“ selle kohta, mida ta tohib, mida ei tohi, mis on võimalik, mis ei ole,“ räägib Icke, lisades et piiratud teadlikkuses kasvanud inimesel on väga keeruline oma tegelikku potentsiaali avada.Foto: Alar Truu

“Kuigi meile sisendatakse, et tehnoloogia võimaldab saada superinimesteks, on tehnoloogiline plahvatus loodud selleks, et teha lõpp inimmõtlemisele praegusel kujul,” ütleb kuulus briti vandenõuteoreetik David Icke. Tema sõnul tahetakse meid muuta alaminimesteks, kes tajuvad ja mõtlevad tehisintellekti ette antud mudelite järgi. Selleks piisab, kui vaid üks nanokiip sisse hingata.

Tallinnas Tondiraba jäähallis astub laupäeval üles kuulus vandenõuteoreetik David Icke, kes enam kui veerandsada aastat on tegelnud maailmavalitsejate telgitaguste päevavalgele toomisega. Näiteks on ta väitnud, et maailma valitsevad reptiilid – kujumuutev tulnukarass, kes on segu inimestest ja tulnukatest.

Õhtuleht kohtus mehega eile hommikul täpselt sel ajal, kui selgus Ameerika Ühendriikide presidendivalimise tulemus. Seega ilmselgelt puudutab esimene küsimus Trumpi võitu. USA uue presidendi julgeolekupoliitilised mõtted ei ole üldist turvatunnet just suurendanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.11.2016
Vandenõuteoreetik David Icke: Trumpi presidendiks valimine on Ameerika versioon Brexitist
21.10.2016
Vandenõuteoreetik David Icke e-hääletusest: "Hullumeelsus ja ajuvabadus!"
28.09.2016
VANDENÕUTEOREETIKUD: 30. septembril toob Must Kuu maailma lõpu
24.09.2016
Vandenõuteooria: Hillary Clintonit asendab teisik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee