Prints William koos oma poja George'iga. Foto: Reuters / Scanpix
Õhtuleht.ee 4. november 2016 10:58
“Võin nüüd Samile öelda, et ta sai Inglismaa kuninga käest nohu!” naeris Hollywoodi täht Ben Affleck hiljutises intervjuus.

Kui näitleja koos oma nelja-aastase poja Samueliga hiljaaegu Londonis viibis, käisid nad mängutoas, teadmata, et sealsamas on lustimas ka prints Williami kolmeaastane poeg George koos poolteiseaastase õe printsess Charlotte’iga. “Märkasin, et teised täiskasvanud olid pinges. Kõik olid väga peenelt riides ja neil olid kõrvas klapid. Mõtlesin, et laste mängutoa kohta on siin küll karmid turvameetmed.”

Affleck mõistis alles lõpuks, kelle pärast turvamehed valvsad olid. “Mõistsin, et minu lastega mängivad prints George ja printsess Charlotte.” Mõne päeva pärast hakkas Beni pojal Samil nina tilkuma. Afflecki kahtlus langes pisiprintsile.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

oh sa poiss 4. november 2016 14:09
ta sai ju tõeliselt kuningliku kingituse
Uss 4. november 2016 12:37
Õnnelik väikemees Õhtulehes.
Aga kuidas pagulastaplus Pariisis kulgeb? Kui palju on Eestisse jõudnud tõmmusid Soomest, kes siin üüritud korterites elu naudivad ja radikasse sooja juurde väänavad? Kas nendega tegeletakse? Kes kontrollib, et laevalt tulevad tõmmud tõuloomad ka sinna tagasi lähevad? Hispaanias kihutavad pagulased inimesi kodudest välja ja asustavad need omavoliliselt.
Kes nendele küsimustele vastab?
Aitäh!

SISUTURUNDUS