Inimesed

Urmas Vaino: mõnus on mõelda, kellest võiks saada "Terevisiooni" uus saatejuht (45)

Rainer Kerge, 4. november 2016 04:00
UUS TÖÖ: Urmas Vainot ei näe enam uuest aastast "Terevisioonis", ta korraldab hoopis ETV meelelahutustoimetuse tööd.Foto: Sven Arbet / Ekspress Meedia

"Praegu on liiga vara öelda, kes on "Terevisiooni" uus saatejuht. Me mõtleme ja otsime ning tegelikult on see väga mõnus aeg, kui saab mõttes mängida igasuguste inimestega," ütleb Urmas Vaino, kes ei rooli enam jaanuarist "Terevisiooni". Sest muidu ei jaksaks ta teha oma uut põhitööd: juhtida ETV meelelahutustoimetust. 

Palju on inimesi, kelle seast te valite, keda Katrin Viirpalu kõrvale istutada? Mis muutusi ses vallas võiks ette võtta? Äkki oleks kaval püüda tagasi näiteks Kerli Dello ja panna hommikut juhtima kaks särtsakat daami? 

See oleks täiesti variant! Mul ei ole küll hetkel kandidaatide nimekirja, ma ei saa vaadata, kas Kerli Dello on seal juba kirjas, aga kõik variandid on lahti, sinna saab praegu kõik nimed sisse kirjutada. Kui Kerli vähegi tunneb kirge tagasi tulla, siis tema jaoks on teles alati tööd. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.01.2017
Urmas Vaino: kui keegi jätab saatesse tulemata, annab see paraja adrenaliinilataka
16.12.2016
"TEREVISIOONI" UUS SAATEJUHT EERO REINU: "Kujutan ette, mida see töö tähendab, kui palju ta endale päevast ja isiklikust elust napsab."
01.11.2016
ETV meelelahutustoimetust asub juhtima Urmas Vaino
27.10.2016
Mart Normet: ei tasu kohta kinni hoida, teatepulk tuleb edasi anda!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee