Inimesed

NEIU: müün enda süütust, et osta perele pärast tulekahju uus kodu (60)

Triin Tael, 1. november 2016 04:00
ESIMESE ÖÖ ÕIGUS: Ehkki Katherine on enda sõnul plikast peale unistanud advokaadikutsest, töötab ta bordellis ja valmistub nii esimese vahekorra kui ka järgnevate eest raha kasseerima.Foto: americasnexttopbunnyranchvirgin.com

21aastane Katherine Stone on Kit Kat Ranchi bordelli töötajatest ainsana neitsi. Ta alles õpib prostituudiameti salanippe ning on oma süütuse oksjonile pannud, et aidata oma peret, kes jäi tulekahjus kodumajast ilma. Praegu pakutakse Katherine’i süütuse eest juba ligi 365 000 eurot. 

Kui Katherine’i kodumaja 2014. aastal maha põles, jäi tema pere kõigest ilma. Kuna Seattle’is asuv maja polnud kindlustatud, ei saanud Stone’id mitte mingit hüvitist. Nad olid sunnitud sugulaste juurde kolima, kuid arvete maksmiseks polnud endiselt raha. "Vahepeal elasid mu vanemad lausa selles põlenud majas," rääkis Katherine ajalehele Washington Post. "Pärast kõike seda on väga raske end jalule ajada."

Ehkki neiu unistab maast madalast juristi elukutsest, on ta valinud hoopis teise tee. Ta on läinud Nevada lõbumajja tööle ja õpib seal seni maailma vanima ameti salatarkusi, kuni koidab päev, kui ta läheb esimest korda mehega voodisse. Hiigelsumma eest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.10.2018
Pornotäht Ron Jeremy leidis oma parima sõbra surnukeha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee