Saund

Kirglik trummipulgakoguja: unistan veel Rammsteini trummipulgast (13)

Silja Ratt, 29. oktoober 2016 04:00
UHKE PULGAKOGUJA: Raskemuusika on Pisarale eluaeg meeldinud, nii on ka enamik trummipulki tema kollektsioonis pärit rokkbändide trummarite pihust. Siiski ei põlga ta ära ka pehmema muusika tegijate trummipulki. Foto: Tiina Kõrtsini

"Trummar viskas lavalt pulga täpselt minu jalgade ette ja ma hüppasin kõhuli maha pulgale otsa. Üks suur mees tuli ja ütles, et anna see pulk mulle. Ma teatasin vastu: see on minu oma! Umbes viie minuti pärast ta loobus ja läks minema," kirjeldab trummipulki koguv Ruth, hüüdnimega Pisar, kuidas ta "Hard Rock laagris" ühe trummipulga pärast võitlust pidas.

"See oli festivali viimase päeva viimane bänd, Anaal Nathrakh," meenutab 43aastane naine, keda rokiringkonnad tunnevad Pisara nime all. Pisar on trummipulki kogunud kaks aastat ning tal on neid kodus üle 300.

Täpset arvu on raske hinnata, sest pulki tuleb pidevalt juurde. Täpselt nädal tagasi, kolm päeva pärast intervjuud, jooksin Pisaraga kokku Korpiklaani kontserdil ja ta teatas võidukalt, et vahepeal on lisandunud juba viis pulka.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.06.2017
LEEGID JA MÜRTS! Rammstein kasutab kontserdil tule ja paugu tegemiseks 120 kilogrammi pürotehnikat
08.06.2017
PALUN PUUVILJU JA ŠAMPUST! Rammsteini lavatagused nõudmised jäävad üsna igavaks
10.04.2017
Rammsteini laulja vahetas senise pruudi veelgi noorema tissimodelli vastu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee