Inimesed

JUSTAMENT KUNAGISE BÄNDIKAASLASE SAULI TOETAMISEST: "Kui lained löövad pea kohal kokku, on sõprade toetus oluline!" 

Kaja Roomets, 26. oktoober 2016 04:00
AASTAD JA KAUGUSED EI LOE: Kuigi Saul Peebsen on olnud bändist 13 aastat eemal, pidas Justament oluliseks kunagise mänedžeri lavale tuua. Ülesvõte on tehtud aasta tagasi bändi 35. sünnipäevakontserdil Karlova Teatris.Foto: Aldo Luud
"Lõpetame Justamendi 35. juubeliaasta sel reedel kingitusega sõber Saulile, kelle kodu orkaan Katriina augustis räsis," räägib muusik Toomas Lunge Karlova teatris korraldatavast heategevuslikust piduõhtust. Kogunevast summast on muusiku sõnul hoopis tähtsam sõbra jaoks olemas olla, elagu ta kas Austraalias või Ameerikas.  

USA lõunaosariigis Louisianas, kus tänavu augustis möllas orkaan Katrina, elab juba kümme viimast aastat ka Justamendi kunagine manager ja bussijuht Saul Peebsen koos oma armsa naise Epuga. Kui bändikaaslased Sauli üleelamistest kuulsid, oli Toomas Lunge sõnul esimene mõte kohe oma sajalisi tuulutada. "Siis arutasime bändiga, et teeks sõbra heaks midagi suuremat. Aasta tagasi, kui pidasime Justamendi 35. sünnipäevapidu, tegime endale kingituse ja andsime välja plaadi. Nüüd, kui Justament saab 36, teeme kingituse oma sõbrale ja korraldame Sauli toetuseks heategevuskontserdi," on Lunge sõnul kogunevast summast hoopis tähtsam toetada sõpra olukorras, kuhu ta loodusstiihia tõttu sattunud on. "Kui lained löövad pea kohal kokku, on sõprade toetus oluline," usub Lunge. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.06.2019
JAAN ELGULA: „Aasta algas kui õudusunenägu. Mul avastati C-hepatiit.”
03.04.2018
VIDEO JA GALERII | Vikerraadio sünnipäeval mängis otse-eetris soovilugusid Jaan Elgula