Inimesed

"Olen ka mõelnud, kas on üldse vaja näitlemisega tegelda." (25)

Katharina Toomemets, 25. oktoober 2016, 04:00
MULTITALENT: Kuigi praegu näeme Kaili Närepit teleekraanil sarjas "Papad mammad", töötab ta põhikohaga hoopiski juuksurina.Foto: Jörgen Norkroos

Seriaalidest "Papad mammad" ning "Pilvede all" tuntud näitleja Kaili Närepit ei ole elu hellitanud. Ta oli vaid üheksa-aastane, kui kaotas ema. "Kallike, ma suren ära ja sina pead olema hea laps ja sõna kuulama," mäletab Kaili ema sõnu, mida ta ikka tütrele kordas. Lapsepõlve meenutades aga tunnistab Kaili, et tegelikult oli ta õudne laps, kes isa ja vanaema sigadustega hulluks ajas.

Kaili meenutab, et ema valmistas teda oma surmaks ette. "Tal oli haigus, väidetavalt ka natuke arstide poolt valesti diagnoositud. Olukord oli lootusetu. Ta ütles ikka: kallike, ma suren ära ja sina pead olema hea laps ja sõna kuulama." 

Kuigi Kaili viimse hetkeni seda uskuda ei tahtnud, ei tabanudki teda ema surma järel hüsteeria. Seda päeva, kui ema suri, mäletab Kaili hästi. "Mul oli klassiõde külas, käisime temaga koos klaveritundides. Temal kodus klaverit polnud, kuid minul oli ja ta käis meil aeg-ajalt harjutamas. Ta hakkas klaverit mängima ja isa või õde – ma ei mäleta kumb – kutsus mind kööki ja ütles, et ema on nüüd surnud. Läksin tuppa tagasi, panin klaverikaane vaikselt kinni ja ütlesin, et ta täna ei mängiks." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22. mai 2017, 13:25
Näitleja Piret Kalda: "Mida laps edasi, seda targem sa oled."
11. aprill 2017, 20:12
Mitme ametiga Hunt Kriimsilm: näitleja Kaili Närep on töötanud nii grimeerija, juuksuri kui hooldustöötajana
26. jaanuar 2017, 04:00
TÕNU OJA: "Ma ei ole selles eas, et käia enesega laval eputamas. Seda monoteater ikkagi on."
21. september 2016, 07:52
"Papad mammad" Kaili Närep: "Mul oli raske lapsepõlv. Eks ma olin murelaps."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee