Inimesed

Kersti Kreismann: naisnäitleja jaoks on suur au mängida komöödias (3)

Jaanus Kulli, 24. oktoober 2016 04:00
Foto: Teet Malsroos

"Olin Pärnu Endla laval esimest korda," tunnistab Draamateatri näitleja Kersti Kreismann pärast laupäevast etendust "Mitte praegu, kallis", mis avas Endla 105 aasta juubeli hooaja. 

"Siin Pärnus on olnud väga armas ja proove oli väga tore teha. Nii lõbusat ja lahedat prooviaega ma ei mäletagi," tunnistab ta. "Olen ikka väga Draamateatri truu olnud ja käinud kunagi ära vaid Viljandi Ugalasse ja endisesse Noorsooteatrisse. Nii et olen tõesti olnud kinni vaid ühes teatris. Seetõttu oli esilagu võõrastav teha suveprojekte, aga nüüd olen saanud aru ka suveprojektide võlust. Seal saad sa kokku näitlejatega, kellega sa kunagi varem pole ühel laval olnud," ütleb Kersti.

Näitlejanna kinnitab kõhklemata, et kui ta uuesti Endlasse kutsutaks, annaks ta kutsujale otsekohe oma näpu. "Nägin siin ju ka lavatagust elu, et kuidas kõik see masinavärk töötas: inspitsiendid, õmblejad ja riietajad. See kõik oli nii põnev, seda oli nii huvitav vaadata. Mina siin Draamateatriga küll mingit vahet ei näe, kõik on oma ala profid, siin oli turvaline – selles mõttes, et sinu eest pidevalt hoolitsetakse ja kõik toimib. Nii et selles majas töötavad väga sümpaatsed inimesed – mitte ainult näitlejad, vaid ka lavatagused jõud." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.02.2018
Kersti Kreismann: müts maha Gunnar Kilgase ees, et ta nii nõudlik oli!
24.01.2017
"Kersti on alati olnud täisvereline madaam!"
02.01.2017
Kersti Kreismann: end tuleb jaksata vormis hoida
23.10.2016
GALERII | Pärnu Endla tähistas 105. juubelit kõva paugutamisega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee