Inimesed

Moskva sensitiiv Hõbedane Haldjas: mees peab end jumalaks, kuid tegelik jumal on hoopis naine! (73)

Sirje Rattus, 24. oktoober 2016 04:00
KES ON NEEDUSEOHUS?: Kui kellelgi läheb elus halvasti, võib tal tekkida küsimus: kas see on needus? ­Natalja möönab, et needus on olemas. «Kuid needust saab panna ainult illusoorsele minale,» sõnab ta. «Tegelikule minale, kes on ju jumalik, needust panna ei saa.»Foto: Tiina Kõrtsini

"Kui inimene käib ringi, käsi õieli, ning nurub hüvesid ja armastust, saab ta heal juhul vastu vaid haletsust," ütleb Venemaa tuntuim selgeltnägija Natalja A. Onufrieva, rõhutades, et väge ja jõudu saab inimene ammutada üksnes iseendast. "Inimesel on olemas jumalik mina, ta ei pea midagi paluma, kerjama. Ta saab ise luua, mida soovib."

Möödunud nädalal käis Venemaa üks tuntumaid ja hinnatumaid sensitiive, Moskvas tegutsev Natalja A. Onufrieva, kes sai legendaarselt Bulgaaria selgeltnägijalt Vangalt nime Hõbedane Haldjas, ka Eestis.

Natalja on psühholoogiharidusega süvausklik. Ta seob oma praktikates teaduse, muinasjutud, traditsioonid, piiblitekstid ning esoteerika, põimides eri teadmised üheks suureks ja võimsaks tarkuseks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.10.2016
Õpetus, kui soovid eksmehest üle saada
24.10.2016
25 FOTOKAADRIT | 9 AASTAT ÕNNE: meenutame Luisa Värgi ja Taavi Rõivase koosoldud aega
18.10.2016
Haldjapiiga: "Ühel korral hakkas vaim mind kägistama, ei saanud sõna suust välja."
17.10.2016
Selgeltnägijate saates osalenud Margarita: mõtlesin, et miks ka mina surma ei saanud, oleks emal kergem olnud…

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee