Inimesed

ÕPI STAARIDE LAHKUMINEKUIST: katkesta kihlus šikilt nagu Lady Gaga, ent ära korda Taylor Swifti prohmakat! 

Triin Tael, 19. oktoober 2016 04:00
Lady Gaga ja Taylor Kinney – ole viisakas ja hingestatud Kui fännid läksid ärevusse, et Lady Gaga sõrmest on kadunud kihlasõrmus, selgitas ta sotsiaalmeedias olukorda. Lauljatar tunnistas, et tema ja näitleja Taylor Kinney otsustasid suhtes aja maha võtta. "Oleme Tayloriga teineteist alati hingesugulasteks pidanud. Palun hoidke meile pöialt. Oleme täpselt nagu kõik inimesed ja armastame teineteist väga."Foto: Vida Press

Juunis kustutas maailma edukaim DJ Calvin Harris Instagramist kõik seosed oma endise kallima Taylor Swiftiga. Ei mingeid musipilte ega muid kauneid mälestusi – kõik ajaloo prügikasti! Taylor aga õrnutses samal ajal avalikult uue peika Tom Hiddlestoniga. Ometi oskab mõni staar elegantselt lahku minna – eeskuju tasub võtta näiteks Lady Gagast.

Mäletate, kuidas Carrie Bradshaw "Seksis ja linnas" kollase märkmepaberi vahendusel maha jäeti? "Anna andeks, ma ei suuda. Ära vihka mind," seisis nägusa Jack Bergeri kritseldatud lipikul.

Nüüdisaja superstaarid harrastavad samalaadseid lahkuminekuid sotsiaalmeedias, ainult et miljonite fännide silme all. Mõni ­eelistab Bergeri-laadset teerullistiili, mõni klaarib veel tükk aega pärast lahkuminekut Twitteris arveid – ent leidub ka taktitundelisi A-kategooria lahkuminekuid, märgib ajakiri Vogue.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.02.2019
Kylie Minogue'i lõhn tekitas ekskallimas tülgastust
16.02.2017
Lady Gaga süda tuksub uuele mehele
09.02.2017
Drake kuulutati 2016. aasta edukaimaks artistiks
30.12.2016
Halle Berry lahutus jõudis viimaks lõpule

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee