Inimesed

Ille: nõiasaate sensitiivid aitasid mu mehel joomist jätta. Nüüd purjutab ta aga jälle ja me läksime lahku! (105)

Katharina Toomemets, 13. oktoober 2016, 04:00
MAAGILINE KONTAKT: Šamaan Anu lasi Illel ja Olegil oma sauast kinni hoida ja lubas, et paari vahel saab kõik korda. Mõni kuu hiljem see nii oligi – nad olid õnnelikud, kuid tänavu veebruaris hakkas Oleg taas jooma ja Ille kolis minema.Foto: Kaader TV3 saatest
Ille ja tema alkohoolikust mehe Olegi juures käisid mullu suvel "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" telenõiad. Šamaan Anu lasi paaril hoida oma sauast ja lubas, et kõik saab korda. Pool aastat hiljem tundus, et Oleg on saanud viinakuradist võitu. Nüüd tuleb aga välja, et esmaspäevases nõiasaates näidatud Ille ja Olegi lool polnudki muinasjutulist lõppu. "Kui saabus selle aasta veebruar, hakkas minu abikaasa uuesti ­jooma. Praegu oleme lahus," pihib naine. 

Veebruar ongi Lääne-Virumaal Rakkes elavale Illele (44) halvaendelisim aeg. Tema sõnul on ebaõnn jälitanud teda kogu aeg just küünlakuus ja see oli ka peamine põhjus, miks ta sensitiividelt abi otsis. "Ma hakkasin kartma veebruarikuud, sest igal aastal juhtus siis midagi: seitse aastat tagasi põles meil maja maha, kuus aastat tagasi kukkus suure lumega maja kõrvalhoone katus sisse ja selle parandamine läks maksma üle 300 000 krooni, viis aastat tagasi veebruaris avastati mul emakavähk," räägib Ille. 

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. november 2016, 04:00
TEGEVVÄELASEST TEGEVNÕIAKS: nõiasaate võitja Anu jätab päristööga hüvasti
24. oktoober 2016, 04:00
Moskva sensitiiv Hõbedane Haldjas: mees peab end jumalaks, kuid tegelik jumal on hoopis naine!
18. oktoober 2016, 04:00
Haldjapiiga: "Ühel korral hakkas vaim mind kägistama, ei saanud sõna suust välja."
10. oktoober 2016, 15:13
TV3 VIDEO | SELGELTNÄGIJAD TÄNA: üks võistleja suudab täielikult muuta inimeste tulevikku

105 KOMMENTAARI

b
ba 15. oktoober 2016, 14:19
Joodik leiab alati joomiseks põhjuse. Joodik omakorda rikub ära oma naise värvikava ja siit omakorda hea vabandus võtta- mis ta siis tänitab ja õiendab kogu aeg. Normaalse mehe kõrval ei tänita ükski naine.
o
Oleeg on nüid 14. oktoober 2016, 16:08
kuulus mees - kas oskab seda rahaks (viinaks, odööriks jne) vahetada?
Loe kõiki (105)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee