EBAÕNNESTUS KOLM KORDA: Näitleja ja laulja Kristel Aaslaid ütleb, et ei pääsenud superstaarisaatesse lausa kolmel korral. Foto: Arno Saar
Urmas Vahe 13. oktoober 2016 04:00
Ebaõnnestumiste päeval rääkisid tuntud inimesed ebaedu plussidest ja miinustest.

Ebaõnnestumiste päeval rääkisid tuntud inimesed ebaedu plussidest ja miinustest.

"Mul on lapsest peale mingid jamad allergiaga. Tol ­otsustaval päeval, kui uskusin kõigevägevamat enda kohale laskunud olevat, tegin hommikul silmad lahti ja tundsin sedamaid, et midagi pole nagu õige," meenutab üht oma elu suuremat, superstaarisaatega seotud saatusenööki laulev näitleja Kristel Aaslaid. Paistetus sai lõpuks enam-vähem alla võetud. "Aga ainult enam-vähem – žüriile sellest ei piisanud. Tookord nutsin juba sorinal. Kurat, kui palju jamasid ma olin pidanud selle saate pärast üle elama!"

Mõne aja eest tekkis Kultuurikatlas idee, kuidas tuua tudengite ette meie ärieliiti või üldse inimesi, kellel on teistele midagi öelda. Siit saigi tule alla Ärikatel, mis pandi taas podisema eelmisel nädalavahetusel, teemaks ebaõnnestumiste päev.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

to mari 16. oktoober 2016 04:59
ta ju peab lugema neid imalaid raamatuid ja vaatama imalaid saateid, muidu pole teemat kommenteerimiseks.
appi 15. oktoober 2016 20:50
Multitalent, no kuulge ajakirjanikud, tema suurim ebaõnnestumine oli siis, kui võttis Miša osa Padjaklubis, teeb ta mis teeb, see kuju lööb ikka läbi grimassidena ta näol.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS