Tele

TV3 VIDEO | Sanderi seriaalis "Litsid" mängib peaosa Palmiste: ta toob rolli väärikat daamilikkust (9)

Toimetas Marge Sillaots, 12. oktoober 2016 15:02
Foto: TV3
Multitalendist laulja, näitleja ja kunstnik Mart Sander avaldas teise osa raamatust "Litsid", millest peagi valmib ka ajastutruu seriaal.

"Ajalooliste romaanide puhul on struktuur nii tugevalt ees, see aitab, kuid vahel kammitseb, aga vähemasti tead, mis treppi mööda sa liigud," rääkis Sander "Seitsmestele uudistele".

Raamatust valmib ka seriaal, mille võtted algavad käesoleva kuu lõpul. Peaosas, litsimaja perenaisena näeme Merle Palmistet.

"Kes suudab antikangelaslikku rolli tuua sellist väga väärikat daamilikkust, milleta see muutuks suhteliseks mõttetuks palaganiks," kommenteeris Sander näitlejavalikut.

"Ta on väga huvitav naine. Ajad on sellised, nagu nad siis olid, Eesti ühiskond, sa pead seal laveerima venelaste ja sakslaste vahel. Ta on bordell kui sündmus," sõnas Palmiste, kes aidanud kaasa ka näitlejate garderoobi võimalikult ajastutruule täiendamisele. Osa rõivaist on Palmiste ise ostnud või internetist tellinud. Ta paneb inimestele südamele, et kui kellelgi on 1940ndatest pärinevaid kübaraid, kingi või kotte, oleksid nad tänulikud, kui saaksid neid seriaalis kasutada.

Samal teemal

20.01.2017
GALERII | Algasid Mart Sanderi menuromaanil põhineva sarja "Litsid" võtted
06.01.2017
Mart Sander otsib telesarja Kristjan Palusalu teisikut: olen Palusaluga nooruspõlves ka kohtunud
26.10.2016
Mart Sander: õpin telerežissööriks, et siduda end selle alaga elu lõpuni
06.09.2016
Mart Sander: lugesin raamatut “Litsid” kirjutades läbi tohutus koguses vanu ajalehti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee