VAID PEALTNÄHA ÕNNELIKUD? Veel septembris käisid Kati ja Erik Orgu TV3 hooaja avapeol, kuhu saabusid käsikäes. Hiljem poseeriti naeratades fotograafidele ja Erik hoidis Katil kätt ümber. Oli see tõesti vaid näitlemine?Foto: Teet Malsroos
Õhtuleht.ee 12. oktoober 2016 04:00
Õhtulehe allika kinnitusel on Erik Orgu (33) ja Kati Orgu (27) vaid veidi üle kahe aasta kestnud abielu karile jooksnud ning paar on lõplikult lahus. 

Õhtulehe allika kinnitusel on Erik Orgu (33) ja Kati Orgu (27) vaid veidi üle kahe aasta kestnud abielu karile jooksnud ning paar on lõplikult lahus. 

Erik ja Kati, kes peavad personaaltreeneri ja toitumisnõustaja ametit, tunnevad teineteist peaaegu kümme aastat. Juba enne abiellumist sai Eriku ja Kati romaan keerulises olukorras järele proovitud: nimelt oli neil ajal, kui Erik Londonis õppis ja töötas, kaugsuhe. 

Mais rääkis Kati Kodutohtrile, et läks Erikule välismaale järele, sest seda oli raske taluda. "Mulle meeldis väga personaal­treeneri töö, mida mu abikaasa tegi, ja ka tervislik toitumine on mind alati huvitanud," seletas Kati, et jättis kodumaa ja läks Eriku eeskujul Londonisse personaaltreeneriks ja toitumisnõustajaks õppima. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (65)

kurb 17. oktoober 2016 10:17
Erik osutus liiga kaalukaks?
Navigaator 14. oktoober 2016 10:22
Oleks tulnud ikka korralik kajaloodiga kaartiplotter osta?
Üleüldse kõikidele, kes soovivad abielluda oleks kohustus purjetada jahiga Viimsist
Paljassaarte. Kindel, et enamus paarikestest läheks purjeid lapates rängalt tülli.
Valed otsused tulevikus aga jääks ära.
no aga 14. oktoober 2016 19:05
tegelikult pole ju katki midagi, keegi ei surnud ega jäänud invaliidiks. Inimesed ju ikka kokku saavad ja lahku lähevad, see on üks osa eluõppetundidest ja kui kõik liiga ettenägelikud oleks, siis suurem osa paaridest kokku ei saakski ja väga paljud inimesed jääksid sündimata.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS