Inimesed

Laulja Joss Stone: ma ei peatu enne, kui olen käinud igas maailma riigis! (1)

Kais Allkivi, 8. oktoober 2016 04:00
LAULAB JA NÄITLEB: 29aastane Joss Stone usub, et kui temast poleks saanud laulja, töötaks ta lilleseadja või kondiitrina. Laulmise kõrvalt on ta kätt proovinud näitlejana fantaasiafilmis «Eragon» (2006), seriaalis «Tudorid» (2009) ja peagi esilinastuvas draamas «Tomorrow» («Homme»).Foto: Chilli Media

"Ma olin meeletu argpüks! Muudkui nutsin, nutsin ja nutsin enne esinemisi," tunnistab 13aastaselt BBC talendisaate võitnud soulilaulja Joss Stone, et pidas noorukina rasket võitlust lavahirmuga. Nüüd on naine võtnud nõuks astuda publiku ette igas viimses kui maailma nurgas. Isegi kriisipiirkondades. "Hirm ei tohiks meid milleski peatada," leiab ta.

See, et Joss Stone’i 2014. aasta kevadel alanud turnee kannab pealkirja "Total World Tour", pole liialdus. Maailmas on ligi 200 riiki. "Praeguseks olen käinud 80 riigis, nii et olen peaaegu poole peal," ütleb brititar rahulolevalt.

"Enamiku maailmast peaksin olema umbes kahe aasta pärast läbi käinud," usub ta. Oktoobris lisanduvad külastatud riikide nimekirja Eesti, Makedoonia, Armeenia, Ukraina ja Island.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.07.2019
Eestiski esinenud Joss Stone saadeti Iraanist välja kartuses, et ta hakkab laulma
12.10.2016
GALERII | Maailmakuulus Joss Stone andis Tallinna publikule kauaoodatud kontserdi
12.10.2016
Lauljatar Joss Stone külastas Kadri Voorandit ja toidupanka
10.10.2016
TV3 VIDEO | EI MINGIT STAARITSEMIST: Joss Stone veedab Eestis tegusalt aega mitu päeva

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee