Inimesed

Igor Mang: ma otsin ilu. Mulle meeldib olla armunud! (12)

Sirje Rattus, 8. oktoober 2016 04:00
Igor ManELUAEG HABEMEGA: Tähetargal on habe juba ligi pool sajandit, alates 19. eluaastast. 25aastasena ajas ta selle küll korra prooviks maha, kuid siis tulid sõbrad-tuttavad ütlema, et ilma habemeta ei anna ta õiget astroloogi mõõtu välja. Foto: Jörgen Norkroos

"Mulle meeldib olla võlutud – mere­lainetest, jõest, metsatukast, ilusast naisest," ütleb tähetark Igor Mang. Kuid oma naise leidis ta üles mitte silmadega, vaid sünnikaarti joonistades. "Neid, kes välimuselt meeldivad, on palju, aga see ei tähenda, et sa sobid nendega koos elama." Ettepaneku koos elama hakata tegi astroloog naisele neljandal tutvumispäeval ja nüüd on nad koos olnud juba üle veerandsaja aasta.

Tähetark Igor Mang on alailma meediaväljaannete esikaantel, tema ennustused pakuvad pinget peaaegu igaühele. Eestis ei ole vist inimest, kes tähetarka tänaval ära ei tunneks.

Mõni nädal tagasi käis Igor Mang Otepääl ja kõneles väikesele ringile esoteerikahuvilistele uuematest tähtede seisudest. Et astroloogil aga ei olnud autot, millega Tallinna tagasi sõita, oli minul au ja rõõm talle küüti pakkuda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.12.2016
TV3 VIDEO | Tähetark Igor Mang: Kuke aasta toob tarkust ja karjääri, EKRE-l läheb hästi
15.11.2016
GALERII | Igor Mangi teadmised ja elu said raamatukaante vahele
24.10.2016
Moskva sensitiiv Hõbedane Haldjas: mees peab end jumalaks, kuid tegelik jumal on hoopis naine!
18.10.2016
Haldjapiiga: "Ühel korral hakkas vaim mind kägistama, ei saanud sõna suust välja."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee