Inimesed

KAIRE VILGATS TREENERIAMETIS: "Ma lihtsalt tantsisin ja laulsin!" (5)

Silja Ratt, 26. september 2016, 04:00
SÄRTSAKAS ESITUS: Muusikalikogemusega Kaire Vilgatsile ei valmistanud vähemalt pealtnäha erilisi raskusi samal ajal hoogsas tempos laulda ja tantsidaFoto: Jörgen Norkroos

"Ah, mis trenni ma nii väga andsin, ma lihtsalt tantsisin ja laulsin," jääb laupäeval Reebok Fitness Festivalil tantsutreenerina kätt proovinud lauljatar Kaire Vilgats tagasihoidlikuks. Lauljatari eeskujul vihtus suures saalis tantsuliigutusi teha umbes sada inimest. 

Trenni DANCEFUNC alguses Kaire kohe lavale ei tulnudki. Selle asemel õpetasid treenerid Sven Idarand ja Kristin Pukka trennilistele laul laulu haaval igasugu tantsuliigutusi. Kuna taustaks käisid eri žanrist lood, oli ka tantsuliigutuste spekter lai: sai diskolikult puusa jõnksutada, pidi rokkari kombel tukka loopima. Nagu treeningu tutvustus lubas, oli trenn üldjoontes lihtne ja lõbus.

Mida edasi, seda hoogsamaks tantsulood läksid. Kui juba rohkem kui pool trennist oli seljataha jäänud, oli aeg kõik selgeks õpitud tantsuliigutused ühte laulu koreograafiaks kokku panna. Selle loo perfektseks ettekandmiseks astuski lavale trenniriideis Kaire Vilgats. Kõlaritest hakkas mängima ABBA hoogne lugu "Voulez-vouz" ning üllatuslikult hakkas näomikrofoniga varustatud Kaire Vilgats lisaks tantsimisele ka kaasa laulma. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

4. märts 2017, 04:00
Kaire Vilgats: "Olin suur ja häbelik tüdruk! Enam ei ole!"
28. september 2016, 13:30
Kuidas valida õigeid joogariideid?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee