Tele

HEERINGAS LANGES VEENUSE ÕLALT: uuenenud sketšisari hakkab otsima parimat nalja 

Toimetas Marge Sillaots, 23. september 2016 16:16
Foto: Allan Leppikson
Sellest pühapäevast läheb Kanal 2 ekraanil lahti enneolematu jaht Eesti parimale naljale. Uus meelelahutussaade "Eesti otsib superheeringat" toob ekraanile meeletu koguse uusi "Heeringas Veenuse õlal" sketše ja kuulsate külalistega lõbusa stuudiosaate.

50 uut sketši jõuab nüüd iga pühapäev vaatajate ette. Koos stuudiopubliku, kuulsate külaliste ja televaatajatega hakatakse nende seast valima Eesti parimat nalja.

Suurejoonelisele naljasaatele lisavad vürtsi uued põnevad saatejuhid, sest saadet hakkavad vedama tuntud räppar Cool D ning raadiohääl ja DJ Kristjan Hirmo. Just selle tandemi kätes on meeleolukas stuudiosaade koos kuulsate külalistega. Nalja hakkab saama kohe avasaates, kui "Eesti otsib superheeringat" esimeses eelvoorus võtavad koha sisse Kristjan Jõekalda, Liis Lemsalu ja Jaanus Rohumaa – lõbusaid lugusid jagub avasaatesse eriti ohtralt, sest nagu selgub, on ka kõik külalised sattunud sketšides nähtud naljakatesse olukordadesse.

Kokku jõuab hooaja vältel televaatajate ette mitusada täiesti uut ja seninägemata sketši, kus üles astuvad kõik "Heeringas Veenuse õlal" klippidest tuttavad näitlejad, sh Tiina Tauraite, Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Liina Vahtrik, Indrek Ojari, Margus Prangel jt. Ent oodata tasub ka üllatusi, sest kuulsaid inimesi satub läbi sügise nii sketšidesse kui ka stuudiosse.

"Eesti otsib superheeringat" stardib Kanal 2 ekraanil pühapäeval kell 19.30.