Jim Carrey ja Cathriona White 2015. aasta mais. Foto: NIGNY / Splash News
Õhtuleht.ee 23. september 2016 11:27
Jim Carrey endise sõbratari seaduslik abikaasa jätkab rünnakut koomiku vastu.

Mark Burton kaebas näitleja kohtusse, süüdistades teda Cathriona White’i varustamises kangete ravimitega, millega 30aastane naine endale mullu otsa peale tegi.

White otsustas elust lahkuda vaid mõni päev pärast seda, kui Jim oli ta maha jätnud. Nüüd väidab Burton tagatipuks, et Carrey nakatas White’i suguhaigustesse – naisel olevat tuvastatud nii herpes kui ka tripper. Burtoni kinnitusel olid piinlikud haigused üks põhjus, miks Cathriona endalt elu võttis. Väidetavalt kirjutas White enne surma Carreyle, et haiguste tõttu ei saa ta enam kellegagi uut suhet alustada. Naine olevat enda kirjeldamiseks kasutanud väljendit “kahjustatud kaup”. Carrey ja White’i vahelisi SMSe kasutatakse kohtuprotsessil asitõenditena.

Koomik ise väidab, et Burtoni ainus eesmärk on White’i surmast rahalist profiiti lõigata.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

kas Jaanika oli lahke ja 25. september 2016 18:56
Jaanika 23. september 2016 13:53
Vaene tüdruk :( Nii ilus ja armsakene- ta armus mehesse, kes talle ilmselt maad ja ilmad kokku lubas, hiljem hülgas! Aga genitaalherpes on tõesti nii jube haigus, mille eest tasub igaljuhul hoiduda. Ei mingit kummita seksi senikaua, kui uues suhtes mõlemad (mees ja naine) on lasknud arstil kõik testid teha ja selle kohta teineteisele ka tõestus esitatakse, et mõlemad on terved! Esiteks juba enda pärast, kui tead, et oled erinevate partneritega kummita seksinud- et kindel olla, et sina oled terve. Genitaalherpes, kui selle tõve saad ja see hakkab pead tõstma ( väga valulikud ja suured villid suguelunditel), peab teinekord lausa haigevoodis olema, sest ka liikuda ja istuda on võimatult valus, vahekorrast rääkimata! Ja see jääb korduma. Kuidas uut suhet alustada, kuidas elada :( Noored, kaitske end!

SISUTURUNDUS