Inimesed

Anni Rahula: võtsime Tomiga koera ja kolime peagi linnast ära maale (14)

Katharina Toomemets, 21. september 2016 04:00
SOBIB MAALE: Pürenee mäestikukoera ideaalne kodu on maal, kus lähim naaber jääb paarisaja meetri kaugusele. Varsti pakivadki Anni ja Tomi Rahula asjad oma Tallinna korteris ning kolivad koos koeraga maale. Ülemisel pildil on Tomi süles koerabeebi, alumisel pildil kõnnib juba 2,5kuune kuts. Foto: Erakogu

"Koer tuli meie perre pärast pikka arutelu, et vajame maale kolides valvurit. Võtsime Pürenee mäestikukoera – ta kaitseb omasid, aga valvab hästi seda ala, kus oma perenaise ja peremehega elab," õhkab jalgpallikohtunik Anni Rahula, et tema ja abikaasa Tomi peres on nüüd üks neljajalgne.

Koerapoiss, kes Rahulate perre tee leidis, sai nimeks Echo de’Chien Fifa. Kutsikas pärineb Echo de’Chien kennelist, kelle kodulehel seisab: Pürenee mäestikukoerad on valveinstinktidega pere- ja seltsikoerad, väga intelligentsed, usaldusväärsed ja südamlikud, kuid väga isepäised ja kangekaelsed.

Anni ütleb, et tema isakodus on olnud kaks sama tõugu koera ja seetõttu oli ta tulevase pereliikme tõuomadustega hästi kursis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.11.2016
Tomi Rahula: abikaasa kingitud vehklemistund võttis mu sõnatuks!
17.09.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Anni ja Tomi Rahula võtsid koera ja kolivad linnast maale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee