HINDAB SENSITIIVE KÕRGELT: Isegi kõige parem nõid võib oma ennustustega mööda panna, ütleb Urmas Eero Liiv. Samas on nad viimase lootuse kaotanutele sageli asendamatud abilised.Foto: Alar Truu
Sirje Rattus 20. september 2016 04:00
"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" saatejuht tunnistab, et usub maagiasse ja on nõidust omal nahal tundnud.  

"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" saatejuht tunnistab, et usub maagiasse ja on nõidust omal nahal tundnud.  

"Mulle on ette heidetud, et miks mina – bioloogia-geograafiaharidusega inimene – nõiasaadet teen. Miks ma toodan kräppi, valetan inimestele?" ütleb "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" üks saatejuhte Urmas Eero Liiv. "Siin ei ole mingit valetamist – kõik on absoluutselt aus ja õige." 

Eile esimest korda eetris olnud nõiašõu saatejuht ütleb, et ta suhtub esoteerikateemadesse eluterve skepsisega. Ent sellegipoolest toimub tema sõnul elus märksa rohkem, kui reaalteadused suudavad selgitada. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (79)

Kuuuurija uurija 24. september 2016 21:29
Saade on põnev, põnevam, kui need lõputud seriaalid, olgu nad kodu- või välismaised.
Inimene on põnev, tema võimete piire ei tea keegi. Öelda, et nii ei saa olla, võib alati, aga tihti on selle väite taga kitsarinnalisus, kadedus, teadlaste puhul nende positsioon.
Vaadakem, uurigem, mõtelgem.
kmm 23. september 2016 12:02
Igast sodi, mis telekast näitab ei pea kohe uskuma. See saade on mingi naiivsete inimeste lollitamiseks. Ma ei väida, et maailmas mingit kõrgemat jõudu ei või olla aga no mingi selliste telesaadete tegelinskid nüüd küll kõrgemate jõududega kontaktis ei ole. Tule taevas appi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS