Tele

Monty Pythoni täht tõmbas Marko Reikopi ja Anu Välba haneks (8)

Kais Allkivi, 16. september 2016 04:00
KUULSA KOOMIKUGA: Marko Reikop ja Anu Välba tutvustasid teisipäeval Berliinis Monty Pythoni sketšisaate ja filmide tähele ning linaloo "Kala nimega Wanda" stsenaristina Oscarile kandideerinud John Cleese’ile Eestit.Foto: Mart Normet

"Rääkisime, et oleme Eesti Televisioonist. Ta tükk aega kuulas meid ja ütles siis: mis riik see on?" kirjeldas Marko Reikop üleeilses "Ringvaates", kuidas nad Anu Välbaga Berliinis Rose d’Ori teleauhindade galal Briti tippkoomiku John Cleese’iga tutvust sobitasid. "Mõtlesime, et vaat kui imelik, aga võib-olla ta tõesti ei tea Eestit." Reikop meenutas, et nad asusid õhinal seletama, kus Eesti täpselt asub. "Siis saime aru, et Cleese tõmbas meid haneks. Ta teadis vägagi, kus ja mis Eesti on." 

Saatejuhid Marko Reikop ja Anu Välba ning ETV meelelahutussaadete toimetuse juhataja Mart Normet käisid nädala algul Euroopa rahvusringhäälingute saateid tutvustaval seminaril ideid kogumas ja osalesid ka teisipäeva õhtul telemeelelahutusauhindade galal Rose d’Or (prantsuse k Kuldne Roos). Monty Pythoni huumorikollektiivi üks asutajaid John Cleese pälvis seal elutööpreemia. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.10.2019
Monty Pythonist tuntud John Cleese esineb järgmisel aastal Tallinnas
28.09.2019
John Cleese: „Emal oli kombeks tutvustada mind sõnadega: „See on mu poeg. Ta oli apsakas!““

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee