Tele

TELEUURIMUS: Miks pole ühestki Eesti muusikust saanud ülemaailmset superstaari? (20)

Toimetas Gerly Mägi, 13. september 2016 18:55
Kerli Kõiv ja Maarja-Liis Ilus saates "Eesti staarid suure läbimurde ootel"Foto: Kanal 2
Täna õhtul kell 21:30 jõuab Kanal 2 ekraanile haarav kaheosaline teleuurimus "Eesti staarid suure läbimurde ootel", mis otsib muusikutelt ja meelelahutusäri niiditõmbajatelt vastust, kuhu on jäänud kõik eestlaste kauaoodatud rahvusvahelised edulood.

Miks ei ole ükski Eesti popmuusik suutnud end tippude tippu murda, samale pulgale Madonna, Justin Bieberi või Metallicaga? Miks on katkenud nii mitmed lootustandvalt alanud rahvusvahelised tähelennud ja kes on oma unistusele kõige lähemale jõudnud?

"Need ohvrid on meeletud," leiab Kerli Kõiv. "Popvärk ongi lühike," arvab Mihkel Raud. "Läbilöögivõimalus on väike," möönab Lenna. Nii nemad kui paljud teised Eesti artistid teavad, mida tähendab suurelt unistada ja kui suur pingutus on tegelikult rahvusvaheliselt läbi lüüa.

Erisaates jagavad oma kogemusi ja selgitusi lisaks Kerli Kõivule, Lennale ja Mihkel Rauale veel Maarja-Liis Ilus, Ewert Sundja, Iris Vesik, Jalmar Vabarna jpt. Lisaks Eesti artistidele kuuleb aga ka teist vaatenurka, mida esindavad produtsendid ja rahvusvaheliste plaadifirmade esindajad.

"Eesti staarid suure läbimurde ootel" on Kanal 2-s täna kell 21:30

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee