Inimesed

MUUSIKAKUULSUSTE ÕNNETU OTS: keda on maha lasknud lähedane, keda vedanud alt lennuk (1)

Triin Tael, 13. september 2016, 04:00
SEGANE SURM: ­ Kuna Tupac Shakuri põrm ­tuhastati kiiresti ja avalikke matuseid polnud, hakkasid fännide seas ringlema kuulujutud, et räpistaar on endiselt elus. Kõlakad on kestnud tänini – alles hiljuti väideti, et Tupac on valmis avalikkuse ette naasma ja teeb seda õige pea. Kuid Shakuri omaaegse räpipundi The Outlawz liikmed on väitnud, et segasid matusetalitusel staari tuhka kanepiga ja suitsetasid seda. Foto: Vida Press

Täna 20 aastat tagasi suri kuulihaavadesse hiphopi superstaar Tupac Shakur. Tema tapja on tänini ­tabamata. Parimas loomeeas on hinge heitnud paljud muusikatähed – kes kellegi kurja käe, kes õnnetuse läbi.

25aastast Tupacit tulistati möödasõitvast autost 1996. aasta 7. septembri hilisõhtul Las Vegases, kui ta oli tagasiteel sõber Mike Tysoni poksimatšilt.

Mõni minut enne saatuslikku hetke oli politsei Tupaci ja tema mänedžeri Suge Knighti auto kinni pidanud, sest makk möirgas liiga valjult ja sõidukil polnud numbrimärke. Tupacil ja Knightil lasti siiski edasi sõita ja hiphoppar jätkas autos püsti seistes bravuurikalt oma teekonda, pea katuseluugist väljas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. mai 2019, 13:42
28aastane popstaar hukkus lennuõnnetuses
29. märts 2019, 09:51
KOHUTAV ÕNNETUS: popduo ja mänedžer hukkusid autoõnnetuses
2. jaanuar 2019, 11:00
Taustalaulja nägi R. Kellyt 15aastase poptähega seksimas
16. detsember 2018, 14:00
Thicke ja Williams peavad maksma Gaye plagiaadi eest 5 miljonit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee