Tele

Jürgen Veberist saab "Selgeltnägijate tuleproovi" skeptikust saatejuht: läksin sinna sooviga tõmmata suurel hulgal inimestel vaip jalge alt (22)

Eesti Päevalehe laupäevaleht LP, 10. september 2016 12:18
Jürgen VeberFoto: STANISLAV MOSHKOV
19. septembril alustav kodumaine "Selgeltnägijate tuleproov" on juba enne sarja algust üllatanud vaatajaid värvikate osalejate ja peakohtunik Marilyn Kerroga. Nüüd aga paljastas Jürgen Veber LP-le, et temast saab tuleprovi saatejuht ja skeptik.

"Olen saatejuht ja ka žürii liige, kes vaatab selgeltnägijate tegemisi ehk skeptilisema pilguga. Et keegi seal mingi trikiga tulemusi ei saavutaks, vaid kasutaks tõepoolest oma selgeltnägijavõimeid," rääkis Veber LP-le.

"Ma ei saa öelda, et ma oleksin seal selline skeptik, kes mitte midagi, mida näeb ja kogeb, ei usu," selgitas Veber. "Aga usun, et tunnen päris hästi ära selle, kui keegi läheneb asjale mingisuguse trikiga või üritab olukordi lahendada, toetudes oma erilisele tunnetusele või võimele."

Pean tunnistama, et läksin sinna saatesse sooviga tõmmata suurel hulgal inimestel vaip jalge alt, aga saadete jooksul on minust, skeptikust, saanud see, kel on sageli imestusest silmad pärani.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehe laupäevalehes LP.

Samal teemal

05.03.2017
Jürgen Veber peab EASile tasuma võla koos intressi ja viivistega
20.08.2016
Urmas E. Liiv: mulle on ette heidetud, et ma valetan nõiasõu saatejuhina!
15.08.2016
Marilyn Kerro ja Aleksandr Šepsi lahkuminek on üksnes osav trikk?
14.08.2016
FOTO | Selline nägi Marilyn Kerro välja lapsepõlves