Inimesed

Rootsi prints ei teinud ristimisel vähimatki nutukisa 

Triin Tael, 10. september 2016 04:00
TUNDEKÜLLANE HETK: Printsess Sofia hoidis prints Alexanderit, kui peapiiskop Antje Jackelen, prints Carl Philip, ristivanemad Jan-Ake Hansson ja Lina Frejd (Sofia õde) ning vaimulik Michael Bjerkhagen maimukesele oma õnnistusi jagasid.Foto: AFP / Scanpix

Eile ristiti Stockholmis Drottningholmi lossi kirikus Rootsi kuningakoja noorim liige, prints Carl Philipi ja printsess Sofia esiklaps prints Alexander Erik Hubertus Bertil. Meediaväljaannete kinnitusel käitus ligi viiekuune noormees väga viisakalt.

Ilta-Sanomat kirjutab, et 19. aprillil sündinud pisiprints istus rahulikult ema Sofia süles ja sõbrustas vahepeal oma tädipoja, kroonprintsess Victoria noorema võsu Oscariga. Ristimise ajal ei pahandanud Alexander, kui Rootsi peapiiskop piserdas talle vett pähe, ja lasi endaga lahkelt toimetada.

Ajalehe Expressen teatel oli plaanis pidada ristsed suvel, kuid talitus lükkus kuningliku pere tiheda ajagraafiku tõttu sügisesse. See aga rikkus Rootsi kuningakoja etiketti, mille järgi tuleb uued kuninglikud võsukesed ristida hiljemalt kolm kuud pärast sündi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.08.2017
RÕÕMUS UUDIS! Rootsi printsess Sofia sai teise lapse!
06.06.2017
Printsess Estelle ja tema nunnu väikevend õnnitlevad Rootsi rahvuspüha puhul
19.04.2017
Palju õnne! Rootsi pisiprints Alexander sai aastaseks!
02.03.2017
Milline südametemurdja! Prints Oscar sai aastaseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee