Tele

"KÄTTEMAKSUKONTOR" ALUSTAB: kellel tekib hirmus titeisu? Kes hakkab saladusi paljastama? 

Toimetas Marge Sillaots, 8. september 2016 16:44
Foto: TV3
"Kättemaksukontori" naised Marion, Freya ja Luna naasevad taas teleekraanidele, kui sel korral ootavad neid ees tormilised seiklused nii eraelus kui ka töölainel.

Mida toob sarja 16. hooaeg?

1) Marioni bioloogiline kell hakkab nii kõvasti tiksuma, et vajadus emaks saada muutub kinnisideeks. Lisaks Aleksandrile kerkib potentsiaalseks isakandidaadiks ka noor kirikuõpetaja Heino, kelle vaga eluviisi mõjutab ka Kättemaksukontori naiste kombeid ja käitumist.

2) Luna otsustab lõplikult oma lapsepõlvesaladuste jälile jõuda. Lisaks Freyale ja Marionile aitab teda selles hull geenius Margus Uniloo, kes suudab Lunal pea korralikult segi ajada. Otsingud viivad aga sihile ning Luna saab lõpuks teada enda ja oma vanemate traagilise mineviku.

3) Freya peab lisaks Marioni ja Luna hulluste ohjamisele vedama ka Kättemaksukontori poole pöördunud abivajajate juhtumite lahendamist. Nii tuleb sel hooajal Kättemaksukontori naistel rannakülas mõrvu sooritavaid droone püüda, kakelda öötundidel zombidega, lahendada paar traagilist perekonnalugu ning otsida iidset viikingiaaret. Seda kõike Kättemaksukontorile omaselt seaduse piire kombates ent samal ajal ka politseiga koostööd tehes.

4) Uurija Tiit Marvel asub sel hooajal välja koolitama oma uut paarimeest Rasmus Uuberit, kes on küll värskelt politseikooli lõpetanud, kuid teeb seda tööd algul üsna vastumeelselt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee