Tele

Reimo Mets läheb kohtus riigi vastu: abiellunud isik on justkui parem kui koosellunud isik

Toimetas Marge Sillaots, 7. september 2016 11:15

133 KOMMENTAARI

r
Rigo/ 21. november 2018 14:24
Esialgu küll rohkem nii, et koosellunud isikud on niipalju paremal haridustasemel ja elujärjel et veavad paljusid abiellunuid ja nende ripakile jäetud võsukesi lohinal oma sabas järki . Nemad on oma pensioni ja tulevikust osanud hoplitseda juba varem ehk.... Ja laste saamine pole ka koosellujaile miski raketiteadus...; sasvad nemadki lastega oma tuleviku kaitstud. Õieti nemad ei muretse lapsi tuleviku turvamiseks, neil on omad ajud selleks otstarbeks haritud.
k
kuller/ 9. september 2016 19:08
õ
õiust räägid, / 9. september 2016 20:08
o
Omasooiharad/ 9. september 2016 19:07
võiksid oma partei teha. "Vikerkaareeraklond" või "Tagaluugfiryytlite Vennaskond" Saaks kohe näha, kui populaarsed nende ideed valijaskonna silmis on.
o
omasooihar metsa/ 9. september 2016 11:18
ootab shariaadikohus ja õhulend kõrghoone katuselt
h
henri võigemast/ 8. september 2016 21:59
Peded jäävad pededeks, lombakad jäävad lombakateks, lollid jäävad lollideks ja selgrootud jäävad selgrootuteks.
e
elagu peded!/ 9. september 2016 15:37
N..s massidesse ja vintpüssid vabale müügile!
x
XXX/ 8. september 2016 16:30
Kahtlemata on abiellunud isikud koosellunud isikutest paremad.Nemad saavad lapsi ja nende lapsed hakkavad kord pensionraha teenima ka koosellunud isikutele.Koosellunud isikud on riigile koormaks ja nad vaevalt suudavad pensionit maksta oma vanematele.Nii lihtne see ongi.
t
tulevikus/ 9. september 2016 20:09
teevad masinad kõik tööd ära, hoopis sinu lapsed muutuvad koormaks kõigile.
e
EI/ 8. september 2016 12:16
rahune te ka maha.kogu aeg tahate nähtaval olla.teid on vähe ,aga tundub,et rohkem kui hiinlasi.elage nii kuidas tahate sõlmige lepinguid ,milliseid tahate.palun,jätke lapsed rahule.no ei saa olla kahel mehel,või naisel omavahel lapsi.nii on loodus paika pannud.miks te kiitlete,et olete teistsugused.meie oleme tavalised ja oleme vait.
e
Ei mõista/ 8. september 2016 12:01
mida kohtust nõutakse? Kas sõna -abielu- keelamist ja kaotamist kõigist ametlikest dokumentidest ja asendamist sõnaga-kooselu?Ega sisu sellepärast ei muutu,sisuliselt jäävad need ikkagi erinevateks kooseksisteerimise vormideks, ükski seadus ei saa neid võrdsustada.Kui mul on kodus kass ja koer, siis ma võin ju neid hellitavalt nimetada kiisudeks, aga haukuda oskab neist ainult üks ja ainult teine oskab puu otsa ronida.

s
soolestiku/ 8. september 2016 09:56
j
jorss ttüst/ 8. september 2016 09:55
Minu arvates, ei ole mõttet asju teha tegemise pärast väga. Lihtsalt muudetakse ja luuakse uusi seadusi justkui tegemise pärast ja mis kõik. Riigikogu jõuab ühe aastaga sama palju tehtud nagu eestlane soomes ehituse peal. Peaasi, et rahatilguks ja kõik oleks rahul vms. Tuleks rohkem tegeleda olulistema teemadega- maakera, inimesed, riik , palgad ning kooselud. Näiteks tuleb mõelda riigile sissetulek. Väga palju tarkasid on seal riigikogus, keegi ei suuda mõelda välja ettevõtet, mis teeks kõigile kasu ning ei tapaks maakera, ning inimesi?!?!?! palun võtke no käsile end või laske kõik lahti. täiest tühjus on mu sees kui mõtlen, mis seal riigikogu inimeste peas toimub , loodan et mõnel natukenegi veel ausust ja nägemust, mida peab tegema.
m
Mõistatus/ 8. september 2016 08:50
Kumb see Mets siis on-kas ema või isa? Kuidas Sa oma lapsele seda ilmaletulekut õpetad- ostsid poest?.
2
2 miljonit/ 9. september 2016 15:40
spermapoissi panevad emaka suunas minema. kõige kiirem tuleb juba vastu ja karjub: poisid, meid on petetud, meid on persse saadetud!
v
Vana roomlane/ 8. september 2016 01:32
Vanas Roomas kiusatu taga kristlasi. Juba Neost alates kunI III saj lõpuni välja. Heideti lausa areenil lõvide ette. Kuna neid sai karistamiseks liialt palju, siis hakati neile läbi sõrmede vaatama. Keiser Constantinus legaliseeris ristiusu, kuulutas selle riitused ametlikult lubatavaks, koos kümnete muude impeeriumis lubatud ning seaduslikuks kuulutatud uskudega. Seejärel tõusis ristiusk üsnavarsti juba roomlaste iidse riigiusuga võrdseks, väikeuskudest ettepoole. Riigiusk oli usk Olümpose jumalatesse. Tema järglane ning poeg Constans kuulutas ristiusu juba ainsaks riigiusuks. Teisi küll esialgu veel taluti, kuid neid juba tauniti. Pärast Juianuse ning Jovianuse lühiajalisi valitsusi läks keisririik kahe venna Valentinianuse ning Valensi kätte. Need kuulutasid ristiusu juba kogu impeeriumi ainuusuks ning keelustasid kõigi teiste jumalate teenimise. Muuseas keelustasid nad ka antiiksed olümpiamängud kui väärjumal Zeusi teenimise, mängudele kokku tulnud sportlased aga arreteeriti. Ristiusk muudkui kogus tuure ning keskajal anti uskumatud ketserid lausa inkvisiitorite kätte piinta ning saadeti tuleriidale.
Eks näis, kuidas areneb see homosekiaalsuse värk, mis mitte just väga ammu, veerand sajandi eest oli lausa ENSV kriminaalkoodeksi järgi kriminaalkuriteona lausa vangistusega karistatav tegu, kuid praegu oleme jõudnud juba legaalse kooseluseausni. Ja nõutakse juba enamaki.
r
Radist/ 8. september 2016 05:05
Okei, vana roomlane. Näha on, et ihaled tänavale tulla palja peega.
Proovi! Ainult et mitte minu nina alla. Mina seda ei legaliseeri.
t
to adist/ 8. september 2016 08:57
Kust saseda loed, et tema igatesb? Tema kirjeldab vaid ühe ajaloolise protsessi dünaamikat. Ning kas sellel on analoogiat ka praegu toimuva protsessiga või mitte, seda näeme me üsna pea.Või hiljemalt mee lapsed-lapselapsed. Sest nüüdisilmas on protsessid märksa kiiremad.
Muuseas, sinu või minu poolt legaliseerimist keegi ei küsigi, sest meie oleme see arulage pööbe (ahest koguni ehk ekre mõju all)l, kes oma alaarengu tõttu ei vääri ei rahvaalgatuse ega referendumi õigust. Meie eest otsustavad ning legaiseerivad hoopiski need 101 ülitarka sakest ning emakest, väärikat rahvaasemikku.
t
to Vana roomlane./ 8. september 2016 13:01
Ristiusu ja homoseksualismi võrdlemine on kohatu. Õpi parem maailma -ja loodusseadusi paremini tundma. Egiptuse koptidel on tänag käe randmele sageli kala tätoveeritud, sest kalade- ajastu algusega anti maailmale ka uus religioon- kristlus. Justnimelt anti, sest ükski suur religioon ei teki iseeneslikult. Sinu poolt kirjutatud keiser Julianus püüdis ju Olümpose-jumalate kultust taastada. Keelas kristluse, kuulutas vana polüteismi uuesti riigiusuks, ent kui Deli oraakli juurde nõu küsima läks, vastas see, et Apollo siin enam ei räägi. Lihtsalt eelmine ajastu ja ka religioon olid otsa saanud. Homoseksualism on midagi, mis on sõltumata religioonist alati olemas olnud, ent sõltuvalt religioonist, kord rohkem, kord vähem lubatud-keelatud. Ka Rooma Vabariigi lõpul ja keisririigi alguses läks omasooiharatega kord käest ära. Raamidesse surusid selle homonduse ju uuesti alles kristlased. Võib-olla ütleb see midagi ka meie aja kohta.
v
Vanasõna/ 9. september 2016 17:31
Annad saatanale sõrme, siis tema võtab terve käe!
Anna neegrile toll, siis tema võtab terve küünra! (jänkide variant)
Ka see ristiusu areng näitab, kuid väikesest sai suur, kuidas rõhutud märtritest said lõpuks ise rõhujad. Kes garanteerib, et ajalugu mingis variandis taas ei kordu?
h
Hetk/ 7. september 2016 23:53
Arusaamatuks jääb selle isiku tegutsemine. Abielu kõige lihtsamas tähenduses on mehe ja naise suhe, kes soetavad järglasi. Samasoolistel ei saa ju olla järglasi, kuidas on võimalik siin kasutada sõna abielu? Igaühe vaba voli kellega koos elab, kuid seda ei saa nimetada abieluks selle sõna otses tähenduses.
a
abi elu/ 8. september 2016 09:47
peaks tähendama, et aidatakse teisel elada, olgu siis lastega või lasteta. Kui lapsed suured ja pesast lahkunud, kas siis lõppeb ka abielu?
t
Tavaliselt / 8. september 2016 11:12
jah . Saabki otsa. Väga vähestel mitte. Aga enne peab põhiseaduse kallale minema. Seal on mustvagel kirjas et abielu on isase ja emase liit :)
i
IRW/ 7. september 2016 20:43
Seadus tegelikult ju ei kehti - isegi seletuses on kirjas et jõustub alles peale rakendusaktide vastuvõtmist - neid pole , järelikult seadus on vaid vaatamiseks
c
Cc/ 7. september 2016 20:10
Oled kuulnud, selline asi nagu notar , tee omale selline leping nagu vaja. Mida sa tututad. Aga mina lähen nüüd küsi pesema. Lolli peaga klikisin räpast p... artiklit , jumal teab mis külge jäi.
r
Radist/ 7. september 2016 18:55
Reimo Mets läheb riigi vastu: abiellunu ei tohi olla parem kui koosellunud isik.
.
Kuidagi imelik on Sinuga isegi diskuteerida, aga kas Sa ei ole märganud, et
seni on kokku elanud nii ühenimelised, kui erinimelised. Ühe- ja erisoolised.
Emad ja pojad, kassid ja koerad, kelle korteriomand on registreeritud ühele,
pärand teisele. Mida Sul veel vaja? Kooselu nimetamist abieluks? Seda ei
ole ega tule! Rahvusvahelises tavamõistes on abielu nimetuseks marriage,
mitte parriage.

a
7. september 2016 16:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
./ 7. september 2016 17:51
a kes seda si--a puudutata tahaks ??? Küll ta ise otsad annab, kui ta ajunatuke tema pidevast rosinasse saamisest lühisesse läheb.
t
To 17:51/ 7. september 2016 20:44
Enne tuleb haigekassal see rosin veel mõned korrad kokku traageldada , kui pidamatus piinab , või vigmavari augu ette õmmelda , seegi avatud asendis.
k
Kodanik/ 7. september 2016 16:20
Lapsendamis õigus EEsti vabariigist jah.
Kõik kes kuskilt oma lapse OSTNUD peaks minimaalselt 40 aastaks vangi minema!
m
mets/ 7. september 2016 16:16
mine õige metsa ja ja aja seal oma tobedat õigust taga või HAKKA Meheks!
a
aga / 8. september 2016 01:13
selle kooseluseadusega käidi juba mingis euroopa kohtus ja öeldi,et see on siseriiklik asi ja kooseluseadus ei ole kohustuslik rahvusriikidele,eks see homoideoloogia hakkab varsti taanduma
K
!!!/ 7. september 2016 16:16
Kahjuks mõned kommentaarid üldse ei ilmugi. Kuigi seal ei ole midagi isiklikku, solvanguid ega roppusi. Kui mõned tsensorid ei loe just "roppusteks" meditsiinilisi ning juriidilisi termineid.
v
7. september 2016 16:06
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
v
vello 16:06mis remo ???/ 7. september 2016 16:15
Ah mis sa valetad,otsid põhjust partneri vahetuseks.Üldteada fakt, et vahetatakse neid nagu sokke.Kahele mehele laps, kumb teist siis emaks hakkab ja lapse sünnitunnistusel on surrogaadi nimi.Siis pole ta ju sinu laps, või kuidas?Haiged siilid udus.
v
Vello/ 7. september 2016 16:26
Sa pole norm, ära aja sellist juttu siin. Vastik on lugeda
a
aga vello/ 7. september 2016 17:13
te võite ju teha omale lapsed, keegi ei keela. andke aga minna. muidex, lapsi ei tehta suhete lappimiseks, ses suhtes sul ikka palju arenguruumi. see on vana tõde juba. suhte päästmiseks laps saada miskipärast ei toimi. ja see on väga alatu lapse suhtes. aga, jah, eks te proovige. tehke sugu ja paljunege!
e
ebapopulaarne/ 7. september 2016 17:33
Laps ei päästa suhet vaid paneb selle proovile.
m
marks/ 7. september 2016 20:28
Kui te ennast "perekonaks " nimetate, kas midagi valesti pole. Olete vennad või. Ah et suguline läbikäimine , Vahest käib nii hästi läbi et ei saa enam ilma mäsuteta pidama. Või on last ärakasutamiseks vaja , noh nii vahelduseks , noor ja loll ei saa arugi.
e
Egoistid/ 7. september 2016 20:35
Egoist oled. Oled sa mõelnud, mis saab nendest lastest koolis, kellel on kaks isa?? Rõve mõeldagi.
a
ahhoi/ 7. september 2016 20:59
No tule taevas appi, kui perse enam ei meeldi, võtame kuskilt lapse! No võtke parem varjupaügast koer aga ikkagi olete värdjad.
j
Juula/ 7. september 2016 21:38
Kui suhe ei toimi siis laps seda küll ei päästa. Ärge tehke last õnnetuks. Huvitav, kui inimesed on abiellunud ja kooselu ei sobi enam siis saab lahutada. Aga kui inimesed on koosellunud kuidas siis teisest lahti saada? Võtta laps? Kõlab samuti, et võtta koer.
v
vähk/ 7. september 2016 15:02
kas sitasitikana sita sees sonkimine on tõesti nii mõnus,et normaalse inimesena elatud ei saa?
r
Reimo tule appi!/ 7. september 2016 14:52
On veel üks seadus mida ei saa reaalselt rakendada ja see on vanemapension. See võiks olla nii, et see vanem, kes REAALSELT LAPSED ON KASVATANUD JA KELLE NIMELE ON LAEKUNUD LASTETOETUSED, saaks kasutada vanemapensioni aastaid. pragu on paraku nii, et selle kasutamiseks on vajalik abikaasa tõend (kes pole iial elatist maksnud kuigi see on väljamõistetud ja lihtsalt kiusu pärast ei anna oma allkirja). ühesõnaga- seadus on, aga rakendatud ei saa. kui, siis sinult läbi kohtu, aga vanemad inimesed reeglina ei hakka kohtu kaudu oma õiguseid nõudma ja nii jääki see saamata. mina olen kasvatanud 4 last ja seda on teada kohalikus omavalitsuses jne. aga taotleda ma seda ei saa kuna kunagine lahutatud abikaasa allkirja ei anna. olen kindel, et neid juhuseid on palju. seega palun abi!
e
7. september 2016 23:36
ega ei olegi abi kuskilt saada, kui ikka allkirja ei anna, siis polegi sellist seadust mis sunniks seda tegema, alatu emade mõnitamine tõesti... mul oli see õnn, et joodik suri enne ära, muidu oleks ka ilma
e
eesti keele seletav sõnaraamat/ 7. september 2016 14:44
abielu
mehe ja naise (hrl. ametlikult registreeritud) perekondlik liit ning kooselu. Õnnelik, harmooniline, õnnetu, nurjunud, purunenud abielu. Registreeritud, registreerimata, seaduslik, faktiline, fiktiivne abielu. Kiriklik, ilmalik abielu. Lasteta abielu. Abielu sõlmima, abiellu astuma. Abielu rikkuma, lahutama. Kas ta on abielus või vallaline? Kellega ta abielus on? Tal on esimesest abielust kaks last. *Talud võtsid naisi ... karju kositi ... ametitega heideti abiellu. M. Raud.
▷ Liitsõnad: ainu|abielu, armastus|abielu, mõistus|abielu, proovi|abielu, rühma|abielu, sega|abielu, vaba|abielu, visiitabielu.
häbielu
abielu eirav suguline liit
c
cv/ 7. september 2016 15:23
See ju ammu teada, et nad tahtsid kohe abielu, kooselu oli vaheaste.
Kui maailmas pööratakse vanad arusaamad ja väärtused pahupidi, asi neil seda abieluga teha ei ole. Tekib aga küsimus: kas lapselast armastav vanaema tohib või peab ka temaga abielluma, kui nad koos elavad? Hiljuti oli ema ja poja küsimus, kas nad tohivad koos magada. Hmm, jah.
P.S. Mets jt räägivad sallivusest enda suhtes, kas nad sallivad teisitimõtlejaid ja austavad ning armastavad neid?
k
keelemees/ 7. september 2016 21:06
Reimo Metsa ideeliseks eesmärgiks on ühiskonnakäsitluse verbaalne
lõhkumine, nimetades abielu kooseluks, okupatsiooni abiks, musta valgeks,
neegrit rassiväliseks ja Päikest ümber Maa tiirlevaks. Tahaksin seda Reimot
lausa 3 minutit (no olgu, isegi 4) intervjueerida. Nii huvitav on ta indiviidina.

k
Kerli/ 7. september 2016 14:26
Abielu on ühe mehe ja ühe naise lepinguline suhe ühiste eesmärkide ja väärtuste alusel; see hõlmab seksuaalelu ja sellest sündinud laste üleskasvatamist, ühist vastastikust sõltuvust ning ressursside jagamist. Ehk naine+mees=lapsed. Naine+mees+lapsed=perekond.
Kuidas saavad kaks samasoolist isikut ilma kõrvalise abita lapsi saada??? Loodus on ju nii seadnud, et mehed lapsi ei sünnita ja naised ilma mehe abita lapsi ei saa! Kuid ju samasoolistel on teised moraalsed tõekspidamised (raha eest saab mõnel naisel lasta lapsed sünnitada või mehel end rasestada lasta). Või äkki minnakse järgmisena kohtusse selle pärast, et homod lapsi ei saa??
b
blondiinile/ 7. september 2016 14:38
mina olen mees, kes elab koos naisega ja ei saa ka lapsi, kas pean sinu mõistuse järgi kohtusse pöörduma?
s
sina oled hälve issanda loomaaias/ 7. september 2016 14:45
reeglipärane on ikkagi mehe ja naise suhtest lastesaamine
m
Minna/ 7. september 2016 16:16
Sinu puhul ei aita kohus ega paraku alati ka meditsiin, aga kui otsustaksite lapsendada lapse, siis oleks tal ikka naissoost ema ja meessoost isa - mõlematel on oluline osa inimese kõlbelises arengus ja eeskujudes.
I
!/ 7. september 2016 14:42
Ikka saavad. Kas lapsendavad või kasutavad kunstlikku viljastamist ning doonoremasid.
n
Nii luhtsalt on/ 7. september 2016 14:23
No tee, mis tahad, aga abielu oli ja on meie kultuuriruumis ainsana aktsepteeritud. Paber kannatab kõik seadused välja, iseasi on inimesed.
v
vabalt/ 7. september 2016 14:40
koos elaja, ei ole abielu aktsepteeritud, see on nende silmis nii, kes kardavad, et muidu laseb ehk partner jalga.
e
Einohh/ 7. september 2016 14:18
Lödipe.rsed ja sitasonkijad ikka pröökavad, ei saa kuidagi vaiki olla. Ikka nende hädakisa kuskil kostub. Minge peded arstile ja uurige kuidas saab oma roppudest ka lõtvadest himudest lahti. Minge psühhiaatrile ja laske end ümber hüpnotiseerida, endal ka kergem pärast. saate lõpuks erisoost kooselmisega hakkama. Sellised tuleks kappi tagasi suruda. Neile seadused, uskumatu nõmedus.
v
vihkajale,/ 7. september 2016 14:41
aga sinusugused ei saa isegi arstilt abi.
e
Einohh/ 7. september 2016 18:19
Ja sinusugused peded saavad või? vaata ette lödipüks.
a
ajupuudulikule/ 9. september 2016 20:17
ma olen hetero :). Aga kui aju asemel saepuru, siis sellest aru ei saa. Vanga ütles ka, lollidega pole mõtet vaielda.
m
"KOOSELLUNUD" !!! / 7. september 2016 14:16
e
enam mitte neutraalne/ 7. september 2016 14:12
põlgan reimometsa laadseid perversseid ussitajaid täiega, seda nad saavutasid
m
mina/ 7. september 2016 14:43
heteromees, põlgan jälle sinusuguseid, kes arvavad, et on jumalad ja keelavad teistel elamise. Lihtne rahvatõde: ela ise ja lase teistel elada? Minu elu nad küll mitte kuidagi ei sega, milleks peaksin vihkama, ega ma kapihomo ole :).
j
7. september 2016 16:27
ju sa siis oled ikka kapihomo kui sellist iba suust välja ajad.
m
mina- le/ 7. september 2016 20:11
MIND ei sega, seega pole probleemi? Aga kas Sa vaataksid palun oma mätta otsast kaugemale....nad soovivad lapsendada, olgugi, et esialgu omavahel kuid varsti nõuavad nad lapsendamisõigusi ka teiste, näiteks hüljatud laste osas. Mida see tähendab adopteeritud lapsele? Kahe geneetilise veaga täiskasvanu VÄLJAKANNATAMATULT SUUR ISEKUS, MINA TAHAN, MEIE TAHAME LAPSI. Aga laps? Kas tema tahab kahe isaga või kahe emaga elada? Kes lapselt küsib, koosellujad või? Kindlasti mitte sest nende ego on nii suur, et neid ei huvitagi lapse arvamus. Parimal juhul põgeneb see laps teismelisena kodust sest TEMA GEENID ei ole vigased ning ta ei aktsepteeri oma nn isade elustiili, halvimal juhul hakkab seesama laps ühel päeval neid isasid nii kohutavalt vihkama, et tagajärjed on ettearvamatud. Tean reaalselt perekonda kus on kaks isa ja algklassis õppiv tütreke. See laps on pihtinud oma sõbrale, et ta ei taha kahte issit, ta tahab emmet. Kas neid isasid huvitab, et tütar nutab ning on väga kurb ja õnnetu laps? Ei huvita, nemad mängivad kodu ja tüdruk on lihtsalt nende vildaka peremudeli aksessuaar. Seega, vaata palun lahtiste silmadega ringi ja MÕTLE, see et sind ei sega, ei tähenda, et probleemi pole.
a
aga/ 8. september 2016 01:10
see on marxistlik homoideolooga manifest,uuskommunism,globaliseerumine,rahvuste väline maailm,uusmaailm,uuspaabel,nwo,haigemaks läheb,ebanormaalsuse kuulutamine uus normaalsuseks,hedeonism on jälle valitsvaks viiteks rahvastele--riikidele
i
Ikka/ 8. september 2016 05:16
saad aru, millest räägid või, aga kes neil elada on keelanud, nagu ei näe, et neid tappa tahetakse.
j
Jep/ 8. september 2016 06:57
Mets, kas oled mõelnud, et teiesuguste laste jaoks tuleb eraldi kool asutada just laste endi huvides?
Lapsed on julmad teistsuguste suhtes ja tavakoolis (heterod) nad kaua vastu ei pea.
ä
ää/ 7. september 2016 13:45
Mis siin ikka lisada, kõik on juba läbi räägitud mitu korda. Riigi seadusetegijad on käki kokku keeranud sellist seadust vastu rahva tahtmist tehes. Näide mis juhub, kui demokraatia on muudetud millegiks muuks (mis selle nimi on, mõtelge ise välja). See seadus tuleb tühistada, kui seadusandjal vähegi südametunnistust on järgi ja oma rahvast hoolib. Ebanormaalsus ei ole "uus normaalsus". Rääkigu need ebanormaalsed mis tahes.
k
käkki keeranud/ 7. september 2016 14:11
täpsusta kah, mis mõttes käkki keeranud
l
lolle ei külvata/ 7. september 2016 13:39
püksitsirkus on saanud avaliku elu osaks ja Reimol tööd jätkub... ja kuidas Anu Saagim nüüd soovitaski ..et elage lõbusalt
o
OO/ 7. september 2016 13:38
MUL OLEKS HABI OLLA SELLISE TOPISE EMA.

m
MINE METSA , REIMO METS !/ 7. september 2016 13:28
Abiellunud isik on loomulikult parem,kui koosellunud isik .
k
kahe käega poolt/ 7. september 2016 14:14
.. aga sa tee seda selgeks nendele paljudele hetero nn peredele, kes seni pole abielu ametlikult registreerinud
m
metsast/ 7. september 2016 13:24
Tule taevas ja Vanajumal appi, ilm on hulluks läinud ja keegi ei loe enam piiblit
k
kavalad juristid/ 7. september 2016 13:13
Kui abielu on mõeldud ja kirja pandud sellisena nagu ta on mõeldud, siis homode jaoks ongi parim variant kooselundus.Olgu võrdsed vabaabielu ehk elukaaslusega.Mida paganat te, homod, torgite ja tirite oma vankrit mööda põõsaid! Te saate k õ i k e teha oma kooselundusega nagu abieluinimesedki,ainult lapseküsimus---vot see torgib teil tagumikus!
http://uueduudised.ee/heather-barwik-kallis-homokogukond-teie-lastel-on-valus/
7. september 2016 13:21
.. ja elada nii nagu elavad korralikud heteropaarid: "Roolis joobes isa, kõrval purupurjus ema ja autos pisikesed lapsed - politseijuht kirjeldab liikluse kurba argipäeva"
ü
üllatav skoor +3 -32 / 7. september 2016 14:16
tohoh, kas nad siis polegi nii eeskujulikud heterod, aga ma loll arvasin, et ainult homodel on mingi viga
M
13:21, 7. sept 2016 -le/ 7. september 2016 16:00
Mõtleks vaid----sina oled kohe kindel,et pederulliperedel seda ei tekiks?Jutt käib abielust ja kooselust praegu..
1
13:21ära otsi õigustust oma p....ndusele/ 7. september 2016 16:24
Ja oled surmkindel,et homod seda sama ei tee??Ei ole nemad muus milleski erinevad, kui pepusonkimises.Joovad ja liiderdavad absoluutselt samuti.Võtke veel lapsed ka sinna vahele kannatama põrgupiinu.
a
aga/ 7. september 2016 16:24
äkki see purjus isa ja umbjoobes ema olidki tegelikult homod, lihtsalt pole suutnud seda teineteisele õelda? Või oli kusagil kirjas, et heterod?
r
rainz/ 7. september 2016 13:11
reinsalu öeldu saates igatahes tõstis minu silmis tema aktsiad üsna kõrgele! Ja seda on tänaste valitsuseliikmete kambas väga raske saavutada!
j
jah kõrgele,/ 9. september 2016 20:21
ta nõudis ka trahvide mitmekordistamist, sest õnn ei peitu rahas, andku riigile :).
n
need riiakad tülinorijad/ 7. september 2016 13:09
t
tea/ 7. september 2016 13:08
kuidas mujal maailmas, aga eesti seaduseloomega on kogu aeg üks igavene jama-kord ei saa raudteed ehitada, teinekord ei tule kooselust midagi välja ja muudkui muuda ja muuda neid.
o
Oh sa raks,/ 7. september 2016 12:59
t
to Brita Uunult/ 7. september 2016 12:53
Kui sina pead neid homo-poisse üliandekateks, siis oled sa ise näpuga tehtud ja sul on ajude asemel sperma.
k
7. september 2016 13:08
kui sul näpuga tehtud ei kukkunud hästi välja, ei ole küll Brita probleem
s
7. september 2016 13:15
Sina ei saa ju üldse mittemillestki aru.
s
/ 13:15/ 7. september 2016 13:22
sain küll, sina oled pahane, sest Brital õnnestus, sul mitte
j
7. september 2016 13:13
ja mis sel üliandekusel üldse antud teemaga pistmist oon, ei saa aru? Võib olla ei saa sellepärast aru, et olen tavaline inimene, poetaguseks tembeldatu.

v
vombat/ 7. september 2016 12:53
See on tõsi et midagi peab kiiresti ettevõtma. Tuleb kiiremas kooras tü histada ja ajaloo prügikasti see kooseluseadus, need homod lähevad üha agressivsemaks muidu.
u
Uunu/ 7. september 2016 12:50
Abiellunud ongi isik, koosellunud on olend. Homoseksuaalsus on hälve. Kui ta hälve ei oleks siis, annaks ta järeltulijaid.
n
noh krt, kui palju olendeid selles väikses Eesti riigis/ 7. september 2016 13:13
Lihtsalt üks näide:
2011. aastal elas 15-aastasest ja vanemast elanikkonnast 34,5% koos seadusliku abikaasaga ja 15,6% oli vabaabielus.
Kooselus partneriga 548 286
.. kooselus seadusliku abikaasaga 378 026
.. vabaabielus 170 260
m
miinustele/ 7. september 2016 13:25
Mis on, arvate, et panite miinuse ja vabaabielud Eesti alal on kohe kadunud? Muidu, kuidas elatte ise või teie vanemad, kas ikka ametlikult koos?
p
poopp/ 7. september 2016 14:13
Kust tuleb see arvamine, et need kes elavad koos. pole abielus, soovivad kooselluda? Enamus kooselu paarid pole seetõttu abielus, sest nad ei soovi ja elu sees ei vormista nad ka oma kooselu ära. See seadus on ikka ainult omasoolistele mõeldud.
m
Muidu/ 7. september 2016 14:17
p
Phil Necro / 7. september 2016 12:44
Eesti natsiriik ei luba mul minu 200 aastat tagasi surnud vanavanavanaemaga abielluda. Diskrimineerimine.
d
dok.filmist/ 7. september 2016 21:30
Tõepoolest.sest maailmas on koht,kus see oleks lubatud.Igal aastal kaevavad välja,kui pidustus on, ja siis võid abielluda nii et haisulõks ninas!
v
vaadake metsa silmi,/ 7. september 2016 12:37
l
lisaks/ 7. september 2016 14:18
õelus ja tigedus kõige ürgsema loodusseaduse vastu
õ
õelus jah/ 7. september 2016 14:56
ta ju ei taha teil lubada abielluda, mitte teie temal?
m
7. september 2016 12:35
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
h
haige või mitte/ 7. september 2016 12:50
see pole ju ainult homode probleem, samas seisus on pajud heteropaarid, seaduse silmis nad ei ela koos
e
7. september 2016 13:17
Eestis on vaid 39% vähemalt 15-aastasest rahvastikust perekonnaseisu järgi seaduslikus abielus ja see on madalaim näitaja Euroopa Liidu ja Euroopa Vabakaubanduse Assotsiatsiooni (EFTA) 32 riigi seas. Samuti asetub Eesti lahutatud isikute osatähtsuselt Läti järel teisele kohale – Eestis on rahvaloenduse andmetel 14% vähemalt 15-aastastest lahutatud ega ole uuesti abiellunud
h
haigele või mittehaigele/ 7. september 2016 13:50
Mis puutub heteropaaridesse, kessoovivad võrdseid õigusi, kuid ei vaevu abielluma...Kuulge, mõelge nüüd ometigi- selles ju probleem ongi! Kui inimesed teineteist armastavad, siis teevadki ühise otsuse ABIELLUDA. Olgu siis altari ees või perekonnaseisuametis, pole tähtis. Tähtis on see ühine otsus ja vastutuse võtmine. Ärge lörtsige abielu tähtsust ja tähendust oma kooselu ja elukaaslusega. Täna üks, homme teine elukaaslane jne. Peaasi, et saaks kellegagigi SUHTES olla. Mis õigusi sellised inimesed soovivad? Idiootsus kuubis!
e
Eestis on vaid 39% rahvastikust perekonnaseisu järgi seaduslikus abielus/ 7. september 2016 14:20
"Kui inimesed teineteist armastavad, siis teevadki ühise otsuse ABIELLUDA"
Järelikult 61 % hetero peredest Eestis üksteist ei armasta. Mis krdipärast nad elavad koos ja siginevad ilma armastuseta, oskad sa seda vastata!?
a
alf/ 7. september 2016 12:30
Loodame , et kohus ei hakka sellist jura arutamagi ja saadab selle Metsa metsa.
m
muidugi/ 7. september 2016 15:02
banaanias on oma kord, nagu Venemaal.
b
Brita/ 7. september 2016 12:28
kumb siis hullem on. homo-suhted. või psühhedeelne kisa selle vastu .
kui 2 andekat ( aga muidu kooselus homod ) on välja jõudnud oma tegemistega maailma tippu. ja hetero töllerdab terve elu poe taga õllekaga . siis keda mina - hetero naine - rohkem austan ? paraku tõmbas Radar ise sae käima antud teemaga .
vastus . austan tegijaid. jah. antud olukorras siis need 2 üli-andekat homo-poissi .
seega siis . kui mina. tarbijana . saan kasu tegijate tööst . siis ... siis mind ei koti üldse see. et see polnud hetero mehe töö.
ja üldse. mehed -palun mitte solvuda. aga ütlen otse. te olete - eesti mehed REEGLINA - muna udud .
i
irw/ 7. september 2016 12:52
näed ju ise, rahvas arvab, et terve elu poe taga õllekaga töllerdav herero on ikka maailmatase, eestlaste nokia
j
7. september 2016 13:08
.
7. september 2016 13:17
h
huvitav jh/ 7. september 2016 17:25
et heterod kõik töllerdavad poe taga, aga homod on kõik tegijad. lubage naerda.
m
Mets peabki Jumala kohtusse kaebama./ 7. september 2016 12:27
Sest inimene ei saa kaotada mõistet ema ja isa.
k
kuidas kaotanud/ 7. september 2016 17:54
kas reimo on reinul koos mehega saadud laps? et reimol ongi kaks isa, ta on siis pärakust välja tulnud? päriselt?

o
ott/ 7. september 2016 12:19
metsa sugused pedrod on üheks põhjuseks,miks homosid ei sallita ja ega see oma "õiguste" pidev nõudmine seda sallivust ei suurenda ka.
p
Prostituudid, puskari ajajad, kanepi kasvatajad, pedofiilid/ 7. september 2016 12:15
Nende kõigi soove ja tahtmisi piiratakse - miks ei jookse nemad lippude ja toimikutega mööda riiki ringi, miks neid karistatakse - vastus : tuleks teha paremini PR -i ning leida hea kõneisik.
j
7. september 2016 12:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
7. september 2016 12:52
m
miinustele/ 7. september 2016 13:19
Küsin veelkord, miliseid veendumusi? Mis on, ebameeldiv küsimus? Ei tunnistas endale, et elate vabaabielus ja ei taha partneriga abieluda`?
a
Andres/ 7. september 2016 12:07
Mis järgmiseks? Geid annavad riigi (või Jumala) kohtusse, sest kahe mehe vahelisest kooselust ei sünni lapsi, abielust aga sünnib?
Olin kooseluseaduse suhtes neutraalne, aga arvan nüüd, et kuna geide nõudmiste kasv ei lõpe ilmselt üheski punktis, võiks selle seaduse parem tühistada, eriti arvestades, millise ebameeldiva surve ja kinnimakstud propagandaga see vastu võeti. Keegi ei keela geidel koos elada, ka minul ei ole selle vastu midagi. Aga näiteks ei ole Eestis ka mitmikabielu seadust, ehkki mitu inimest, kes soovivad kõik rühmas koos elada ja seiguda, võiksid hakata nüüd samuti apelleerima oma inimõiguste rikkumisele. Ja nii edasi.
k
külamees/ 7. september 2016 12:17
tõepoolest andku jummal kohtualla !
m
mittelugupeetud reimo mets/ 7. september 2016 12:01
kas te tõesti ei mõista, et säärase käitumisega tekitate te homoviha ka nendes, kes muidu oleksid neutraalsed? kui kord juba notari juures ollakse, siis on ju ka võimalus üksiti teha ka testament v. sõlmida ühisvara leping ja lahendada muud õiguslikud küsimused. kui te selle peale ei tulnud, siis on võimalik ka teine kord notari juurde aeg reserveerida. saage aru, kahe mehe või kahe naise kooselu ei ole seesama, mis abielu. see võib olla ilus, see võib olla armastusega, aga sellest suhtest ei ole võimalik normaalsel teel järeltulijaid saada. kui jalutu liigub laval rütmikalt, ei ole see veel ballett. kui ebamusikaalne inimene häälitseb, ei ole see veel ooper. ja lapsendamisest: selleks, et laps kasvaks normaalseks, peab tal olema võimalikult normaalne kodu.
a
Abiellunud ongi parem/ 7. september 2016 12:14
ja ainuöige on kui lapsel on ema ja isa! Mitte 2 ühestsoost ja laps peab koolis puterdama,et üks ta issi on hoopis emme.Laps sattub pilke- ja naeruobjektiks ja kaugel sealt kiusamine juba on.Sellele oled möelnud"suur tark". Parem taltsuta oma ihasid kui tahad pereelu ja lapsi.Vöi karga hullumiseni omasugustega,see pole kellegi asi ega huvita.Aga lapsed jätke mängust välja, pole vaja katkise hingeeluga laps-vanakesi.
n
naisuke(rumal)/ 7. september 2016 13:31
...normaalsel teel seksida ka ei ole võimalik.
Meenutan Metsa ja Vooglaiu diskussioone Vikerraadios, kumbki vedas vankrit oma poole ja vaidlemist, kui palju.
Üks pole siiani vait jäänud...
m
mats maalt/ 7. september 2016 16:35
noid pedeaktiviste ei huvita lahendused vaid oluline et saaksid oma "muredega" pildil olla ja vaenlasi otsida.
k
7. september 2016 11:53
p
Pluss/ 7. september 2016 11:52
Ootame ära! Suur võileib ootab sööjat, nael vasaraga ristipuu külge lööjaid! TandaraDei (!)
h
HelladWennad/ 7. september 2016 11:50
Saksa talurahva sõja ajal saagisid Landsknectid kahemehe saagidega mässajaid elusalt pooleks. Mõju oli suur. Vastavad gravüüridki väärtkirjandust illustreerimas. Tuleb aeg ja... (!) Saab lõbutseda! Teada ju on kelle kallal - pisik bolshevikud, liberastid. Juhhei, ootame ära 1941.a. sõjasuve kordumise.
j
Julgestus olemas/ 7. september 2016 11:57
Ossinovski vastuses Vooglaiule ja Järvile: homoseksuaalsed suhted on normaalsed ja ühiskondlikku lugupidamist väärivad
t
to Julgestus olemas/ 7. september 2016 12:13
Jah- normaalsed ! Aga mina isiklikult ei suuda anda teretuseks kätt inimesele,kes on GEY. Lihtsalt ei suuda !
j
7. september 2016 12:17
Jaa, Mets annab Jumala kohtusse, miks pepust lapsi ei tule ja samasuguseid valeotsalisi nii väike % on.

m
mannu/ 7. september 2016 11:42
Abielu ongi parem, sest see on normaalne asi.
p
parem?/ 7. september 2016 15:08
olen abielus ja pole juba 8 aastat sexi saanud, oleksin vaba ja elaksin üksi, siis poleks mingit probleemi.
e
Ei ole vaja/ 7. september 2016 17:09
p
paremale/ 7. september 2016 20:00
miks sa siis elad sellisega. ole vaba ja ela üksi, kesse keelab.
a
aitäh/ 9. september 2016 20:24
nõuande eest, lähen kohe metsa kuuse alla elama :).

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee