Inimesed

ABIELUETTEPANEK TELEEKRAANIL: "Pidin naisele pool aastat valetama." (18)

LISA KOMMENTAAR

nii on 6. september 2016 11:52
Kommenteerin, aga ei vaata: mage, sellise komejandi tõttu on mõnigi suhe lõplikult purunenud ja teine osapool suure hingetrauma saanud. Püüdke parima poole, aga narrusi pole vaja lavastada.
6. september 2016 12:28
puruneb vaid see suhe, mis purunema määratud. Kui inimene ei kavatse abielluda selle tüübiga mitte kunagi, siis mõistagi vihastab, et sellised alatud võtted. No et ehk pruut ei julge nii suure publikumi juuresolekul ei öelda. Aga tugevalt suhet ei tohiks selline ettepanek nagu ohustada.
Kui pruudile meeldis, siis mis sinagi siin muretsed ja raskelt üle elad.
ka minu arusaam 6. september 2016 14:52
on, et sellest hetkest, mis on vajalik vaid kahele asjaosalisele, ei tohi teha mingit tsirkust. Kui see ettepanek pole väga vahetu, aus ja siiras, siis naisena ei tahaks ma sellises asjas osaleda.
ma ise ka ei tahaks, 6. september 2016 23:44
aga kellele meeldib, miks mitte. Maitsed erinevad ju.
Tähtis pole kuidas, vaid tähtis, et tegu aumehega, mitte niisama vabaelajaga.
No minu silmis tähtis, ei austa mina mehi, kes lasteema abielunaiseks ei tee, vaid peab mingi kaaslasena vaid.
Ja nii ongi 6. september 2016 11:52
et siis kibestunud vanapiigad elavad taaskord kommentaarides oma valu ja vaeva välja. Selle asemel, et istuda arvuti taga, minge luhvitage ennast väljas, ehk leiate ka endale mõne toreda kaaslase, kellega oma kurbi õhtuid mööda saata.
Mutt 6. september 2016 10:34
7 aastat tuttavad, laps juba olemas ja mees ei ole osanud selle aja jooksul naist kosida? Vaimust vaene, ütleks ma. Iga naine tahab tänu alla saada, lapse emana seda enam. Viis kuidas kätt palutakse ei peagi olema "võimas", kui sõnad tulevad südamest võib naiseks paluda vägagi lihtsas paigas. Ei pea lendama võõrasse paika ekstreemsustesse. Aga eks igaüks teeb omamoodi, kellele suur meediakära, kellele lihtne kodupaik. Kõige olulisem on oma õnne ja armastust 2, kaua-kaua, "kuni surm meid lahutab". Õnne noortele!
Ei peagi, 6. september 2016 12:21
aga võib. Nemad tegid nii, teised teisiti. Igatahes on tore, et mees tahab naisele üllatust valmistada. Igal juhul parem nendest tüüpidest, kes otsivad vabandusi ja põhjendusi stiilis, paber ei hoia koos, aga lahutada ebamugav. Seega, selle asemel et mingit väitekirja omas peas tekitada ja teisi veenda, võib kogu selle auru kasulikumalt investeerida.
Loomulikult lihte ettepanek on äärmiselt meeldiv, kui see oodatud on.
Tüdruk 6. september 2016 10:16
Ja hakkab pihta see eestlaste vingumine ja sarkasmi pritsimine :D ..tehke paremini!!
Naine 6. september 2016 10:43
Kas käepalumisest saab mingi võistlusala või, et tehke paremini...vägevamalt...avalikumalt?!
Plika 6. september 2016 10:54
see on ikka igaühe enda otsustada, kuidas seda tehakse :)
Brita 6. september 2016 10:11
tore siis . 1 napakas leidis teise omasuguse.
mida veel ? telekasse saamise nimel annaks välja mõelda ?
haiged .
Väga 6. september 2016 15:24
nõus! Need on ikka arulagedad, kes nii sama omale meest, naist ei leia, neil ikka mingi muting juures. paras paar paksu vene Annaga, Vuih kui rõve!
Braavo 6. september 2016 09:56
Abielu toetub usaldusele. Kui juba enne seda on sihilikult pool aastat valetatud, siis... Oehh. No peaasi, et telekasse sai.
ärge koppige 6. september 2016 09:52
Vaatan ja imestan, et meie eestlastel enda ideed on otsas. Kõik uued sarjad nagu see on võetud TLC kanalilt. Paraku meie omad on kuidagi tuimad ja kui oled juba näinud neid originaalina siis ei kipu enam neid vaadata siin meie Eesti kanalitelt. Miks võetakse ja tehakse järgi TLC kanali omasid. Mõelge saadete tootjad ka ise midagi välja ja ärge koppige.

Kukeke 6. september 2016 08:34
Kuni selle hetkeni, et õnnepalee ei kõlba, olin innukas lugema. Minu abielu registreerimine õnnepalees, tunnistajateks 100 sõpra ja sugulast ning suur pidu peale seda oli sedavõrd võimas, et inimesed räägivad veel täna 10 aastat hiljem sellest. Pidu tuleb ise korraldada ja abielu peale seda samuti. See suur-võimas-tavaline pole piisav- korvab selgelt teatud puudujääke..Ja kui korra juba varjab ja valetab, siis see jätkub! Edu naisele, kes sellise mehe saab..
Nojah 6. september 2016 16:31
Kuidas küll ilma midagi varjamata üllatust organiseerida saab ?
hh 6. september 2016 07:44
"Abielluma peab võimsalt!"
Enne mune, siis kaaguta.
Abielus olema peab võimsalt.