Ozzy Osbourne Foto: AFP / Scanpix
Õhtuleht.ee 2. september 2016 14:20
Ozzy Osbourne on veendunud: Adolf Hitleri suhe Eva Brauniga oli üksnes suitsukate.

“Olen Hitlerit alati homoks pidanud. Siis oli homoseksuaalsus ju kriminaalkuritegu.” Lapsest saadik sõjaasjust lummatud hevilegendi sõnul oli füüreri puhkepaiga Berechtesgadeni koristajatel kombeks pärast Hitleri ja Brauni visiiti nende voodiriideid kontrollida. “Ei mingeid plekke,” toonitab Ozzy. “Järelikult ta ei seksinud Eva Brauniga.”

Ajaloolased Jonathan Mayo ja Emma Craigie väitsid tänavu ilmunud raamatus “Hitler’s Last Day: Minute by Minute”, et lisaks ühele laskumata munandile oli füüreril suguelunditega teisigi probleeme. Tema peenis olevat olnud minimõõtu ning kusiti ebanormaalne, mistõttu ta pidi urineerima suguti külje peal asuva augu kaudu.  

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

to ahah 3. september 2016 12:40
Kuule sina "embaatioavõime" , kas sa kõik oma teadmised hangidki narkaritelt nagu Ozzy. Kommi kirjutadeski olid pilves, seda näitab suht segane sõnastus jm.
ahah 2. september 2016 14:47
must reede ekrelastele. Homovihkajatele on homo, liialtki veel totaalne pervert jms, ebajumalaks.
Tegijamatel homodel paistab mingi kamm veel selle embaatioavõimega olevat: hitler-sadistlik verejanuline kaabakas, siis Mannerheimil olevat selle va embaatiavõimega vahel probleeme olnud ja sm puutja kohta ringleb ka igasugu legende aga mis embaatiasse puutub, siis see omandus on küll, sellest XXI sajandi katastroofist, kaarega mööda astunud
2. september 2016 17:48
sa "embaatia" öpi ennem öigekiri selgeks kui siia köhima tuled.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS