Inimesed

LASTEVANEMATE VÄLIMÄÄRAJA | "Mis te seal koolis teete, et kodus kah veel tuupima peab?" (8)

Õhtuleht.ee, 1. september 2016 04:00
MEMME MUSI KAASA: Poputaja saadab koolijütsi teele oma käega sätitud seitli ja mahlase memmemusiga. Õpikud-töövihikud on eeskujuliku origami-tehnikaga tapeeti pakitud, peal kalligraafilise käekirjaga maalitud nimi. Ainus teadaolev koolimood sedastab: särk püksis! Korrektne laps hoiab ranitsa mõlemaid sangasid õlgadel – üksnes nii võib liigelda 20 meetrit autost koolimajja ja tagasi.Foto: Vida Press

Igaüks, kes kordki elus sattunud lastevanemate koosolekule, on küllap kuulnud emade-isade mõtteavaldusi: «Te saate ju ise ka aru, et 10. klassi matemaatikatunnis tegeldakse liiga palju võrrandite ja liiga vähe laulmisega.» Ja: «Kas te olete uurinud oomega-3-rasvhappe sisaldust neljapäeviti koolilõuna kõrvale pakutavas morsis?» Jah, lastevanemate seas leidub igasuguseid tüüpe. Siin on väike ülevaade silmatorkavamatest. 

Rikkur

Vaestest oludest ja kehvast haridusest hoolimata on murtud end üsna haljale oksale – igaüks ei käi Oslos elektrisüsteeme paigaldamas ega juhi Helsingis tervet puhastusteenindajate brigaadi.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee