HAIGUSTEST RÄSITUD: Ehkki Mariah Carey vanem õde Alison (pildil 2014. aastal) kannab HI-viirust ning on väga põdura ­tervisega, tegutseb ta ­endiselt prostituudina. Foto: Vida Press
Triin Tael 30. august 2016 04:00
New Yorgi politsei nabis kinni superstaar Mariah Carey HIV-positiivse õe, kui too müüs oma ihu. Ajakirjanduse andmeil kehastus erarõivais politseinik kliendiks ja arreteeris naise, kui too nõudis seksiteenuste eest raha.

Väljaande Daily Freeman teatel nabiti Mariah’ (46) vanem õde Alison Carey (55) kinni New Yorgi osariigis Saugerties’ hotellis.

Kohalik politseiülem rääkis ajalehele, et Alison viitas arreteerimisel oma sugulusele maailmakuulsa lauljannaga. Selles hotellis olevat ta oma teenuseid pakkunud juba umbes nädala.

Alison äratas võimude tähelepanu internetireklaamiga. "Olen ilus daam ja otsin mehi, kes tahaksid veidi lõbutseda ja siseneda mõnumaailma, mida teine naine ei suuda sulle lihtsalt pakkuda," kõlas Alisoni enesereklaam, milles ta viitas koguni kuulsa õe Mariah’ aastatetagusele hitile "Fantasy".

"Raputan su maailma, kuni näed tähti," tsiteeris Alison superstaari hitti. "Oo haa, see olen mina. See on nii magus-magus fantaasia, kallis."

Alisoni klientidel soovitatakse arsti juurde minna

Nii tõmbaski erariideis politseinik Alisoni vahele, leppides temaga kokku hotellirandevuu. Pordunaine võeti vahi alla ja pandi trellide taha.

Nüüd astub ta kohtu ette. Kuid politseiülem väljendas ajakirjanduses muret inimeste pärast, kes on olnud Alisoniga seksuaalvahekorras. Ta soovitas neil pöörduda arsti poole ja seda eriti juhul, kui tegu oli kaitsmata vahekorraga.

Sel kevadel levis uudis, et Mariah’ õde on HIV-positiivne eksnarkomaan ja vaagub hinge.

Tookord nimetas õeste vend Morgan Mariah’t südametuks nõiaks, sest too keeldus tasumast surmahaige Alisoni haiglakulusid. Sellal kui lauljanna 7,5 miljoni dollarilise kihlasõrmusega eputas, oli Alison aju- ja selgroolõikuse ootel.

Morgan väitis, et Mariah muretseb pigem oma koera kõhutäie kui õe hakkamasaamise pärast. Tõsi, ta toetas siiski narkomaanist ja prostituudist õde rahaliselt, kuid on nüüd temaga suhted katkestanud.

Vaatamata Morgani ja Alisoni püüdlustele pole Mariah venna ja õega suhelnud juba mitu aastat. "Ütlesin Mariah’le, et mu naisel oli nurisünnitus. Ta ei reageerinud ka sellele e-kirjale," pahandas vend The Suni veergudel.

MAGUS ELU: Kõigi aegade edukamaid lauljaid Mariah Carey armastab paljastavaid kostüüme ega häbene oma luksuslikku elu. Jaanuaris kihlus ta Austraalia miljardäri James ­Packeriga. Foto: AFP / Scanpix

Alison aga avaldas video, kus anus, et kuulus õde ei hülgaks teda surmasuus. "Mariah, ma armastan sind! Palun ära hülga mind! Ma vajan meeleheitlikult su abi!" ahastas Alison videos, mille avaldas Briti kõmulehe Daily Mail veebiversioon.

Ta rääkis, et oli juba nooruses New Yorgis oma ihu müünud, et ­osta perele riideid. Mariah polnud siis veel kuulsaks saanud. Nüüd aga, kus tema varandust hinnatakse poolele miljardile dollarile, ei tahtvat ta haletsusväärses seisus õest midagi teada.